touwtrekken.be >> Uitslagen

Uitslagen BTB wedstrijden
Datum Organisator Plaats Evenement
20 oktober 2019TTV VersieckMoerkerkeOpen Beker van Vlaanderen
15 september 2019Koen TraenVeldegemTouwtrek in Veldegem
8 september 2019TTC De StoveDe HaanToernooi De Stove
18 augustus 2019Pc AntwerpenWuustwezelCompetitie Elektrotrekkers
11 augustus 2019Pc AntwerpenMinderhoutCompetitie Mertensmannen
4 augustus 2019BTB NationaalRavels-eelBelgisch Kampioenschap
30 juni 2019de bende van de rostnkachtemkachtem ommegangk
23 juni 2019Pc AntwerpenSchijfCompetitie Schijf
2 juni 2019Pc AntwerpenDriewegenCompetitie Driewegen
26 mei 2019Pc AntwerpenBrechtCompetitie Vandakker
5 mei 2019Pc AntwerpenRetieCompetitie Janssens
28 april 2019Pc AntwerpenMerksplasCompetitie Berketrekkers
7 april 2019Pc AntwerpenBrecht - overbroekCompetitie Powerrangers
3 maart 2019Pc AntwerpenWuustwezelManege competitie
21 oktober 2018BTB NationaalMoerkerkeBK 2018
9 september 2018Pc AntwerpenRetieslotdag competitie
19 augustus 2018Pc AntwerpenWuustwezelcompetitie Elektrotrekkers
5 augustus 2018Het kriekebestuurIngelmunsterDe kriekefeesten
5 augustus 2018Pc AntwerpenCastelrecompetitie Mertensmannen
1 juli 2018Pc AntwerpenRavels-eelcompetitie Galliers
24 juni 2018Pc AntwerpenSchijfcompetitie Schijf
27 mei 2018Pc AntwerpenBrechtcompetitie vandakker
21 mei 2018Jaarmarktcomite HerneHerneJAARMARKT HERNE
13 mei 2018Fam. Janssens RetieRetieinternationaal tornooi 25J
12 mei 2018Fam. Janssens RetieRetieinternatonaal tornooi 25J
11 mei 2018Fam. Janssens RetieRetieinternationaal tornooi 25J
29 april 2018TTV De BerketrekkersMerksplas30 jaar Berketrekkers
8 april 2018Pc AntwerpenBrecht - overbroekcompetitie Powerrangers
27 januari 2018TTV De BerketrekkersMerksplasBeker Lage Landen Indoor
23 september 2017Erfgoedcel TERFingelmunsterKermis Ingelmunster
10 september 2017Erfgoedcel TERFIzegemKermis Izegem
10 september 2017Pc AntwerpenMerksplascompetitie Berketrekkers
8 september 2017LRV GooikGooikHorse Power
3 september 2017BTB NationaaloverbroekBelgisch Kampioenschap
20 augustus 2017Pc AntwerpenWuustwezelcompetitie Elektrotrekkers
6 augustus 2017Pc AntwerpenCastelrecompetitie Mertensmannen
21 juli 2017jaarmarktcomitee BogaardenPepingenjaarmarkt bogaarden
16 juli 2017Billens ChristofGalmaardenDe Dolle Strandbalfeesten
2 juli 2017Pc AntwerpenRavels-eelcompetitie Galliers
24 juni 2017Erfgoedcel TERFKachtemKachtem Ommegang
11 juni 2017Pc AntwerpenSchijfcompetitie TOWC Schijf(*)
4 juni 2017Jaarmarktcomite HerneHerneJAARMARKT HERNE
28 mei 2017TTV VandakkerSint-LenaartsTouwtrekcompetitie
21 mei 2017landelijke gilde herneHernebarbecue
7 mei 2017Fam. Janssens RetieRetieopen kempische kampioenschap
2 april 2017Pc AntwerpenBrecht - overbroekcompetitie Powerrangers
12 maart 2017Pc AntwerpenWuustwezelManegecompetitie Elektrotrekkers
14 januari 2017TTV De BerketrekkersMerksplasIndoor Beker Lage Landen
16 oktober 2016TTV VersieckSijseleOPEN BEKER VAN VLAANDEREN
2 oktober 2016Pc AntwerpenSchijfCompetitie Jagersrust
25 september 2016TTV De BerketrekkersMerksplascompetitiedag
18 september 2016TTV The Pink BootsVeldegemTouwtrektornooi TTV The Pink Boots
4 september 2016BTB NationaalEekloBelgisch Kampioenschap
14 augustus 2016VIJFHOEKVRIENDENTOLLEMBEEKVijfhoekfeesten
7 augustus 2016Pc AntwerpenCastelreCompetitie Mertensmannen
31 juli 2016De CrossvriendenGalmaardenKermis Herhout
21 juli 2016jaarmarktcomitee BogaardenPepingenjaarmarktfuif
3 juli 2016T.T.V. De GalliërsWeeldeOpen Beker van België
1 juli 2016T.T.V. De GalliërsWeelderecreanten tornooi
26 juni 2016Pc AntwerpenSchijfcompetitie TOWC schijf
29 mei 2016Pc AntwerpenBrechtCompetitie Vandakker
22 mei 2016landelijke gilde herneHernetouwtrekken met BBQ
16 mei 2016Jaarmarktcomite HerneHernetouwtrekken jaarmarkt
8 mei 2016Fam. Janssens RetieRetieopen kempische kampioenschap
3 april 2016TTV PowerrangersBrechtCompetitie
20 maart 2016Pc AntwerpenKalmthoutManege competitie
28 februari 2016Pc AntwerpenKalmthoutManege competitie
27 februari 2016Groene kring oost pajottenlandBorchtlombeekWintertoernooi
16 januari 2016TTV De BerketrekkersMerksplasIndoor Criterium
18 oktober 2015TTV VersieckSijseleOpen Beker v Vlaanderen
4 oktober 2015Pc AntwerpenSchijfCompetitie Jagersrust
27 september 2015Pc AntwerpenMerksplasOutdoor Berketrekkers
12 september 2015Vzw Wijnhuize LeeftHerzeleKermis wijnhuize leeft
6 september 2015Adviesraad voor land- en tuinbHerzeleOpen landbouwdag
6 september 2015Groene kring meetjesland-lovenEekloOpen landbouw dag
5 september 2015Groene Kring Oost-PajottenlandBorchtlombeek'Kromme Voor' Touwtrek & Fuif
30 augustus 2015Wijk De Notelaere8800 RumbekeTouwtrekken
22 augustus 2015Jong Abs Zuid-Oost VlaanderenGeraardsbergenKoordtrekking JABS
16 augustus 2015Pc AntwerpenWuustwezelCompetitie Elektrotrekkers
15 augustus 2015VZW VIJFHOEKFEESTEN1570 TOLLEMBEEKVIJFHOEKFEESTEN TOLLEMBEEK
2 augustus 2015Pc AntwerpenCastelreCompetitie Mertensmannen
26 juli 2015De CrossvriendenGalmaardenKermis Herhout
18 juli 2015jaarmarktcomitee BogaardenPepingenjaarmarktfuif
12 juli 2015Tractor pulling SillyBasillyTracotr pulling en touwtrektornooi Silly
5 juli 2015BTB NationaalRavels-eelBelgisch Kampioenschap
3 juli 2015T.T.V De GalliersRavels-eelBeker van Belgie voor Recreanten
28 juni 2015Sint-Elooisvrienden1547 BeverKermis Akrenbos
25 mei 2015Jaarmarktcomite HerneHerneJaarmarkt Herne
17 mei 2015Pc AntwerpenBrechtCompetitie Vandakker
15 mei 2015Sparta Heestert & KLJ HeestertHeestertmeifeesten
15 mei 2015Vzw jaooetingenGoetingen
10 mei 2015landelijke gilde herneHernebarbecue
3 mei 2015Pc AntwerpenRetieopen kempisch kampioenschap
25 april 2015Chiro JokidoLierdetouwtrektornooi Lierde
19 april 2015Pc AntwerpenBrecht - overbroekCompetitie Powerrangers
22 maart 2015Pc AntwerpenKalmthoutManegecompetite
21 maart 2015Jong Abs Zuid-Oost VlaanderenZwalmVoorjaarskoordtrekking Jong ABS
1 maart 2015Pc AntwerpenWuustwezelManegecompetite
22 februari 2015't ParochiebladjeIzegemINDOOR met 't Parochiebladje
1 februari 2015Comité PajottenlandHerfelingenIndoor Pajottenland
10 januari 2015TTV De BerketrekkersMerksplasIndoor Berketrekkers
19 oktober 2014TTV VersieckSijseleOpen Beker v Vlaanderen
5 oktober 2014Pc AntwerpenSchijfCompetitie Jagersrust
28 september 2014Pc AntwerpenMerksplasCompetitie Berketrekkers
21 september 2014FJA SillySillytouwtrekwedstrijd Silly
14 september 2014Vzw Wijnhuize LeeftHerzeleKermisweekend Wijnhuize
14 september 2014TTC De StoveHoutavetouwtrekken Houtave
7 september 2014TTC WiemeMaarkedalTouwtrektornooi TTC WIEME
23 augustus 2014Jong Abs Zuid-Oost VlaanderenHerzeleTouwtrekwedstrijd Herzele
17 augustus 2014Pc AntwerpenWuustwezelCompetitie Elektrotrekkers
15 augustus 2014VIJFHOEKVRIENDENTOLLEMBEEKVIJFHOEKFEESTEN
10 augustus 2014BTB NationaalBokrijkBelgische Kampioenschap
3 augustus 2014Pc AntwerpenCastelreCompetitie Mertensmannen
27 juli 2014De CrossvriendenGalmaardenKermis Herhout
19 juli 2014jaarmarktcomitee BogaardenPepingenjaarmarktfuif
6 juli 2014ABS Zuid-Oost-VlaanderenSchendelbekeAgrobeurs Geraardsbergen
29 juni 2014Sint-Elooisvrienden1547 BeverKermis Akrenbos
9 juni 2014Jaarmarktcomite HerneHerneJaarmarkt Herne
30 mei 2014Sparta Heestert & KLJ HeestertHeestertTOUWTREKTORNOOI 2014
25 mei 2014Pc AntwerpenBrechtCompetitie Vandakker
4 mei 2014Pc AntwerpenRetieCompetitie Fam Janssens
26 april 2014Chiro JokidoLierdeTouwtrektoornooi Lierde
21 april 2014KLJ RuiseledeRuiseledeTouwtrekken KLJ Ruiselede
6 april 2014Pc AntwerpenBrecht - overbroekCompetitie Powerrangers
23 maart 2014Pc AntwerpenKalmthoutCompetie Kalmthout
23 februari 2014Pc AntwerpenKalmthoutCompetie Kalmthout
15 februari 2014Jong Abs Zuid-Oost VlaanderenHerzeleIndoor Koordtrekking (Grond)
20 oktober 2013TTV VersieckSijseleOpen Beker v Vlaanderen
22 september 2013TTC De StoveHoutavetouwtrekwedstrijd competite west
8 september 2013TTC WiemeMaarkedalTouwtrek Tornooi TTC WIEME
6 september 2013LRV GooikGooikHorse power
1 september 2013BTB NationaaloverbroekBelgisch Kampioenschap
31 augustus 2013de vollezeelse vriendenVollezelekoordtrekken- rondrit oude tractoren
24 augustus 2013Jong Abs Zuid-Oost VlaanderenHerzeleTouwtrekwedstrijd Herzele
17 augustus 2013Groene Kring Zuid-West PajotteVollezele 1570Openlucht TD + touwtrekken
4 augustus 2013vzw Beukefeesten9506 NieuwenhoveBeukefeesten-Hoevefeesten
28 juli 2013De CrossvriendenGalmaardenKermis Herhout
20 juli 2013jaarmarktcomitee BogaardenPepingenJaarmarkt Boogaarden
30 juni 2013Sint-Elooisvrienden1547 BeverKermis Akrenbos
2 juni 2013Pc AntwerpenMinderhoutCompetitie Mertensmannen
26 mei 2013Pleinfeestensint andriesPleinfeesten 2013
26 mei 2013Pc AntwerpenSt LenaartsCompetitie Vandakker
25 mei 2013federatie Hooglede-GitsHoogledeTTWHG
20 mei 2013Jaarmarktcomite HerneHerneJaarmarkt Herne
12 mei 2013Fam. Janssens RetieRetieInternationaal tornooi 20 jaar
11 mei 2013Fam. Janssens RetieRetieInternationaal tornooi 20 jaar
10 mei 2013Sparta Heestert & KLJ HeestertHeestertMeifeesten
10 mei 2013Fam. Janssens RetieRetieInternationaal tornooi 20 jaar
28 april 2013Pc AntwerpenMerksplasCompetitie - 25y Berketrekkers
21 april 2013Pc AntwerpenWuustwezelCompetitie Elektrotrekkers
14 april 2013Pc AntwerpenSchijfCompetitie Jagersrust
7 april 2013Pc AntwerpenBrecht - overbroekCompetitie Powerrangers
1 april 2013KLJ RuiseledeRuiseledeWest-Vlaamse comp Ruiselede
24 maart 2013Pc AntwerpenKalmthoutWintercompetitie
3 februari 2013Pc AntwerpenKalmthoutWintercompetitie
12 januari 2013TTV De BerketrekkersMerksplasIndoor - 25y Berketrekkers
21 oktober 2012TTV VersieckSijseleOpen Beker v Vlaanderen
23 september 2012TTC De StoveHoutavenacht van de halve liter
23 september 2012Pc AntwerpenMerksplasCompetite Berketrekkers
9 september 2012TTC WiemeMaarkedalWest-Vlaamse Competitie TTC Wieme
25 augustus 2012BTB NationaalRetieGENSB toernooi
19 augustus 2012BTB NationaalVivenkapelleBelgisch Kampioenschap
21 juli 2012jaarmarktcomitee BogaardenPepingentrekkertrek fuif
8 juli 2012KLJ MeulebekeMeulebeketouwtrektornooi
1 juli 2012Pc AntwerpenMeerleCompetitie Mertensmannen
3 juni 2012Pleinfeestensint andriesPleinfeesten
20 mei 2012Pc AntwerpenBrechtCompetitie Vandakker
18 mei 2012Sparta Heestert & KLJ HeestertHeestertMeifeesten
13 mei 2012Pc AntwerpenpulderbosCompetitie Boerekes
6 mei 2012Pc AntwerpenRetieCompetitie Fam Janssens
4 mei 2012Fam. Janssens RetieRetieopen kempiskampioenschap
22 april 2012Pc AntwerpenBrecht - overbroekCompetitie Powerrangers
9 april 2012KLJ RuiseledeRuiseledeWest-vlaamse comp Ruiselede
1 april 2012Pc AntwerpenWuustwezelCompetitie Elektrotrekkers
25 maart 2012Pc AntwerpenRoosendaalWintercompetitie
4 maart 2012Pc AntwerpenKalmthoutWintercompetitie, Beker jeugdverengingen
12 februari 2012Pc AntwerpenKalmthoutWintercompetitie
16 oktober 2011TTV VersieckSijseleOpen Beker v VL en 4+4WChallenge
18 september 2011TTC De StoveHoutavetouwtrekken Houtave
11 september 2011TTC WiemeMaarkedalTouwtrektornooi comp. west-vl
4 september 2011Pc AntwerpenBrechtCompettitie Vandakker
28 augustus 2011BTB NationaalMerksplasBelgisch Kampioenschap
14 augustus 2011ttc 'tzwientjeMoorslede2 de touwtrek 't zwientje
31 juli 2011T.T.V De GalliersWeelde (Ravels)Molenfeesten
17 juli 2011KLoJo'sPoekePoekefeesten
16 juli 2011jaarmarktcomitee BogaardenPepingentrekker-trek fuif
10 juli 2011Pc AntwerpenSchijfCompetitie Jagersrust
26 juni 2011de jupilerboysMeulebeketouwtrektornooi
5 juni 2011TTC De StoveDe Haantouwtrekken De Haan
3 juni 2011Sparta Heestert & KLJ HeestertHeestertMeifeesten
29 mei 2011Pc AntwerpenpulderbosCompetitie Boerekes
22 mei 2011Pleinfeestensint andriesPleinfeesten
8 mei 2011Pc AntwerpenRanstCompetitiedag Antwerpen
7 mei 2011jeugdhuis Djem MelseleMelseleSportmarathon
1 mei 2011Pc AntwerpenHeindonkComp. Ant. Duvel on Tour
25 april 2011KLJ RuiseledeRuiseledetouwtrektornooi
17 april 2011Pc AntwerpenRetieCompetitie Fam Janssens
15 april 2011FJ RetieretieOpen Kempisch Kampioenschap
10 april 2011Pc AntwerpenBrecht - overbroekCompetitie Powerrangers
27 maart 2011Pc AntwerpenKalmthoutManege competitie
27 februari 2011Pc AntwerpenKalmthoutManege competitie
13 februari 2011Pc AntwerpenRoosendaalManege competitie
17 oktober 2010TTV VersieckSijseleOpen Beker v Vlaanderen
3 oktober 2010Pc AntwerpenSchijfCompetitie Jagersrust
19 september 2010De StoveHoutavetouwtrekken
17 september 2010meulebekepreigemeenteMeulebekedag van de landbouw
12 september 2010TTC WiemeMaarkedal1ste touwtrektornooi TTC Wieme
5 september 2010Pc AntwerpenMerksplasCompetitie Berketrekkers
22 augustus 2010BTB NationaaloverbroekBelgische Kampioenschap
18 juli 2010PoekevriendenPoekePoekefeesten
4 juli 2010Pc AntwerpenMeerleCompetitie Mertensmannen
27 juni 2010De tractorvrienden (de mookersoostmalleTouwtrekken De Tractorvrienden
20 juni 2010KLJ MeulebekeIzegemtouwtrektornooi
6 juni 2010De StoveDe Haantouwtrekken
30 mei 2010Pc AntwerpenPulderbosCompetitie Boerekes
23 mei 2010KLoJo'sRuiseledePinkstertrek
2 mei 2010Pc AntwerpenRetieCompetitie Janssens
30 april 2010Fam. Janssens RetieRetieOpen Kempisch Kampioenschap
18 april 2010Pc AntwerpenBrecht - overbroekCompetitie Powerrangers
11 april 2010Pc AntwerpenBrechtCompetitie Vandakker
5 april 2010KLJ RuiseledeRuiseledeTouwtrektornooi
21 maart 2010Pc AntwerpenKalmthoutManege competitie
28 februari 2010Pc AntwerpenRucphenManege competitie
7 februari 2010Pc AntwerpenGeel - zeggeManege competitie
18 oktober 2009TTV VersieckSijseleOpen Beker v Vlaanderen
4 oktober 2009Pc AntwerpenSchijfcompetitie Jagersrust
27 september 2009BTB NationaalZoerselBelgisch Kampioenschap Jeugd en Dames
20 september 2009De StoveHoutavetouwtrekken
9 augustus 2009Pc AntwerpenRavels-eelcompetitie Galliers
2 augustus 2009KLJ - OedelemOedelemKLJ - Oedelem touwtrektornooi
31 juli 2009TTV De BerketrekkersMerksplasManegetoernooi
19 juli 2009PoekevriendenPoekePoekefeesten
12 juli 2009't ParochiebladjeIzegemRukt ze!
5 juli 2009Pc Antwerpenst Lenaartscompetitie Vandakker
28 juni 2009KLJ MeulebekeIzegemtouwtrektornooi ( west- vlaamse competit
7 juni 2009BTB NationaalDe HaanBelgisch Kampioenschap Seniors
10 mei 2009Pc AntwerpenBrechtcompetitie Modesten
9 mei 2009jeugdhuis Djem MelseleMelselesportmarathon jeugdhuis Djem
3 mei 2009Pc AntwerpenRetiecompetitie Fam Janssens
1 mei 2009Fam. Janssens RetieRetieOpen Kempisch Kampioenschap
26 april 2009Pc AntwerpenPulderboscompetitie Boerekes
19 april 2009Pc AntwerpenMeercompetitie Mertensmannen
13 april 2009KLJ RuiseledeRuiseledewedstrijddag west vlaanderen
5 april 2009Pc AntwerpenBrecht - overbroekcompetitie Powerrangers
15 maart 2009Pc AntwerpenKalmthoutcompetitie (manege)
1 maart 2009Pc AntwerpenKalmthoutcompetitie (manege)
1 februari 2009Pc AntwerpenGeel - zeggecompetitie (manege)
19 oktober 2008TTV VersieckSijseleBeker van Vlaanderen
5 oktober 2008Pc AntwerpenSchijfcomp
28 september 2008BTB NationaalZoerselBelgisch Kampioenschap
21 september 2008De StoveHoutaveTouwtrekken
17 augustus 2008KLJ RuiseledeRuiseledeWestjuweel
10 augustus 2008Pc AntwerpenRavels-eelzomercomp
8 augustus 2008T.T.V. De GalliërsRavels-eelRecreanten tornooi
3 augustus 2008KLJ - Oedelem en FredotransOedelemWeekend KLJ - Oedelem
27 juli 2008KerselaerkermisLierKerselaerkermis
20 juli 2008PoekevriendenPoekePoekefeesten
13 juli 2008zva feestenmaarkedal (schorissezva feesten
6 juli 2008't ParochiebladjeIzegem't Parochiebladje rukt ze!
1 juni 2008Pc AntwerpenSchijfzomercomp
25 mei 2008Pc AntwerpenBrechtzomercomp
18 mei 2008Pc AntwerpenPulderboszomercomp
4 mei 2008Fam. Janssens RetieRetieInternationaal tornooi 15 jaar Fam. Jans
3 mei 2008KSA ScarphoutstedeBlankenberge75jaar KSA
3 mei 2008Fam. Janssens RetieRetieInternationaal tornooi 15 jaar Fam. Jans
2 mei 2008Fam. Janssens RetieRetieInternationaal tornooi 15 jaar Fam. Jans
30 april 2008Fam. Janssens RetieRetieOpen Kempisch Kampioenschap voor recrean
27 april 2008Pc AntwerpenMerksplaszomercomp
25 april 2008TTV De BerketrekkersMerksplas20 jarig jubileum
13 april 2008Pc AntwerpenBrechtzomercomp
24 maart 2008KLJ RuiseledeRuiseledePaastournooi
16 maart 2008Pc AntwerpenWouw nlWintercomp
2 maart 2008Pc AntwerpenKalmthoutWintercomp
17 februari 2008Pc AntwerpenKalmthoutWintercomp
21 oktober 2007TTV VersieckSijseleBeker v. Vlaanderen
7 oktober 2007KLJ PulderbosPulderbosKLJ feesten 2007
22 september 2007Begeleidingstehuis Ons TehuisIeper 890040 jaar vereniging ons tehuis
16 september 2007De StoveHoutavetouwtrekternooi Houtave
15 september 2007Ksa ZulteZulteOpen Oost-Vlaams Kampioenschap
2 september 2007LG-KVLV EmelgemEmelgemDe nieuwe hoevefeesten
25 augustus 2007BTB NationaalRetieGENSB 2007
19 augustus 2007BTB NationaalOoidonk DeinzeBelgisch kampioenschap
15 augustus 2007't ParochiebladjeIzegem't Parochiebladje rukt ze
12 augustus 2007T.T.V De GalliersRavels-eelOpen Beker van België
10 augustus 2007T.T.V. De GalliërsRavels-eelOpen Beker van België
5 augustus 2007KLJ - Oedelem en FredotransOedelemWeekend KLJ-Oedelem
5 augustus 2007Landelijke Gilde OlenOlenHeemfeest Landelijke Gilde
27 juli 2007TTV De BerketrekkersMerksplastouwtrektornooi TTV De Berketrekkers
15 juli 2007PoekevriendenPoekePoekefeesten
15 juli 2007zuidvlaamse ardennenfeestenmaarkedal (schorissezuidvlaamse ardennenfeest
3 juni 2007De StoveDe HaanTouwtrekternooi De Haan
3 juni 2007NTB zuid's GravenzandeCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
20 mei 2007Pc AntwerpenPulderbosCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
13 mei 2007Pc AntwerpenBrechtCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
29 april 2007NTB zuidSchijfCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
15 april 2007Pc AntwerpenRetieCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
13 april 2007Fam. Janssens RetieRetieOpen Kempisch Kampioenschap voor recrean
9 april 2007KLJ RuiseledeRuiseledePaas-Touwtrektornooi Ruiselede
1 april 2007Pc AntwerpenRavels-eelCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
11 maart 2007Pc AntwerpenKalmthoutCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
3 maart 2007TTV VersieckSijseleIndoor
25 februari 2007Pc AntwerpenKalmthoutCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
11 februari 2007NTB zuidWouw nlCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
28 januari 2007NTB zuidWouw nlCompetitie BTB(A)-NTB(Z)
15 oktober 2006KLJ PulderbosPulderbosKlj feesten Pulderbos
15 oktober 2006TTV VersieckSijseleBeker van Vlaanderen
17 september 2006De StoveHoutaveDe Stove
20 augustus 2006BTB NationaalOoidonk DeinzeBelgisch Kampioenschap
13 augustus 2006't ParochiebladjeIzegemizegems touwtrek ploeg organiseert torno
6 augustus 2006KLJ - Oedelem en FredotransOedelemKLJ - Oedelem's Touwtrektornooi
6 augustus 2006T.T.V De GalliersRavels-eelOpen beker van België
4 augustus 2006T.T.V De GalliersRavels-eelrecreanten
28 juli 2006TTV De BerketrekkersMerksplastouwtrekweekend
16 juli 2006PoekevriendenPoekePoekefeesten
28 mei 2006Pc AntwerpenRetieCompetitie
26 mei 2006Fam. Janssens RetieRetieOpen Kempisch Kampioenschap
14 mei 2006Pc AntwerpenBrechtCompetitie
7 mei 2006Pc AntwerpenPulderbosCompetitie
22 april 2006Pc Antwerpen's GravenzandeCompetitie
17 april 2006KLJ RuiseledeRuiseledeTouwtrektornooi
8 april 2006Pc AntwerpenSchijfCompetitie
26 maart 2006KLJ KNESSELAREKnesselareHet krachtigste touwtrektornooi
11 maart 2006Pc AntwerpenMinderhoutCompetitie
18 februari 2006Pc AntwerpenKalmthoutCompetitie
4 februari 2006Pc AntwerpenWouw nlCompetitie
14 januari 2006TTV VersieckSijseleIndoor

klik op de datum om het dagklassement in een nieuw venster te openen.

tussenstanden competitie Antwerpen Zuid Nederland

tussenstanden competitie West Vlaanderen
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
script development © Jan Lenaerts www.sfida.be