Competitie Kalmthout dag 1 ~ GENSB

Ploeg WaABCDEFGTOT
A09 Boerekes G00030003
B11 Mertensmannen G033333318
C03 Fam. Janssens G030303110
D04 Fam. Janssens G00000000
E01 Berketrekkers G030333012
F14 Jagersrust G03003006
G08 powerrangers G030133313
1 Mertensmannen G 11
Fam. Janssens G 03
Fam. Janssens G 04
08 powerrangers G
14 Jagersrust G
01 Berketrekkers G
2 Boerekes G 09
Mertensmannen G 11
Fam. Janssens G 03
14 Jagersrust G
01 Berketrekkers G
04 Fam. Janssens G
3 powerrangers G 08
Boerekes G 09
Mertensmannen G 11
01 Berketrekkers G
04 Fam. Janssens G
03 Fam. Janssens G
4 Jagersrust G 14
powerrangers G 08
Boerekes G 09
04 Fam. Janssens G
03 Fam. Janssens G
11 Mertensmannen G
5 Berketrekkers G 01
Jagersrust G 14
powerrangers G 08
03 Fam. Janssens G
11 Mertensmannen G
09 Boerekes G
6 Fam. Janssens G 04
Berketrekkers G 01
Jagersrust G 14
11 Mertensmannen G
09 Boerekes G
08 powerrangers G
7 Fam. Janssens G 03
Fam. Janssens G 04
Berketrekkers G 01
09 Boerekes G
08 powerrangers G
14 Jagersrust G

(Voor)ronden

  1. 511 Mertensmannen G (18pt)
  2. 508 powerrangers G (13pt)
  3. 501 Berketrekkers G (12pt)
  4. 503 Fam. Janssens G (10pt)
  5. 514 Jagersrust G (6pt)
  6. 509 Boerekes G (3pt)
  7. 504 Fam. Janssens G2 (0pt)

~ Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHITOT
A05 Fam. Janssens C23000313313
B13 Mertensmannen C0000000314
C15 Jagersrust C03300303113
D06 Fam. Janssens C13333333324
E02 Touwtje V03330333321
F07 Vandakker C1030000339
G12 Mertensmannen H21330033316
H17 'A' Moeder H2000000000
I16 Modesten H2011000035
1 Mertensmannen C 13
Jagersrust C 15
Fam. Janssens C 06
Touwtje V 02
16 Modesten H
17 'A' Moeder H
12 Mertensmannen H
07 Vandakker C
2 Fam. Janssens C 05
Mertensmannen C 13
Jagersrust C 15
Fam. Janssens C 06
17 'A' Moeder H
12 Mertensmannen H
07 Vandakker C
02 Touwtje V
3 Modesten H 16
Fam. Janssens C 05
Mertensmannen C 13
Jagersrust C 15
12 Mertensmannen H
07 Vandakker C
02 Touwtje V
06 Fam. Janssens C
4 'A' Moeder H 17
Modesten H 16
Fam. Janssens C 05
Mertensmannen C 13
07 Vandakker C
02 Touwtje V
06 Fam. Janssens C
15 Jagersrust C
5 Mertensmannen H 12
'A' Moeder H 17
Modesten H 16
Fam. Janssens C 05
02 Touwtje V
06 Fam. Janssens C
15 Jagersrust C
13 Mertensmannen C
6 Vandakker C 07
Mertensmannen H 12
'A' Moeder H 17
Modesten H 16
06 Fam. Janssens C
15 Jagersrust C
13 Mertensmannen C
05 Fam. Janssens C
7 Touwtje V 02
Vandakker C 07
Mertensmannen H 12
'A' Moeder H 17
15 Jagersrust C
13 Mertensmannen C
05 Fam. Janssens C
16 Modesten H
8 Fam. Janssens C 06
Touwtje V 02
Vandakker C 07
Mertensmannen H 12
13 Mertensmannen C
05 Fam. Janssens C
16 Modesten H
17 'A' Moeder H
9 Jagersrust C 15
Fam. Janssens C 06
Touwtje V 02
Vandakker C 07
05 Fam. Janssens C
16 Modesten H
17 'A' Moeder H
12 Mertensmannen H

(Voor)ronden

  1. 206 Fam. Janssens C2 (24pt)
  2. 702 Touwtje V (21pt)
  3. 812 Mertensmannen H (16pt)
  4. 215 Jagersrust C (13pt)
  5. 205 Fam. Janssens C (13pt)
  6. 207 Vandakker C (9pt)
  7. 416 Modesten H (5pt)
  8. 213 Mertensmannen C (4pt)
  9. 417 'A' Moeder H (0pt)

~ Recreanten

Ploeg WaABCDEFGTOT
ATTV De Boerekes J8 pers00100001
BRita hovink fanclub03303009
CDe Mookers 201000001
DDe Mookers033330012
Eheidevinken 203030006
Fpapas jong janssens033333015
GLamme handje033333318
1 Rita hovink fanclub
De Mookers 2
De Mookers
Lamme handje
papas jong janssens
heidevinken 2
2 TTV De Boerekes J
Rita hovink fanclub
De Mookers 2
papas jong janssens
heidevinken 2
De Mookers
3 Lamme handje
TTV De Boerekes J
Rita hovink fanclub
heidevinken 2
De Mookers
De Mookers 2
4 papas jong janssens
Lamme handje
TTV De Boerekes J
De Mookers
De Mookers 2
Rita hovink fanclub
5 heidevinken 2
papas jong janssens
Lamme handje
De Mookers 2
Rita hovink fanclub
TTV De Boerekes J
6 De Mookers
heidevinken 2
papas jong janssens
Rita hovink fanclub
TTV De Boerekes J
Lamme handje
7 De Mookers 2
De Mookers
heidevinken 2
TTV De Boerekes J
Lamme handje
papas jong janssens

(Voor)ronden

  1. Lamme handje (18pt)
  2. papas jong janssens (15pt)
  3. De Mookers (12pt)
  4. Rita hovink fanclub (9pt)
  5. heidevinken 2 (6pt)
  6. De Mookers 2 (1pt)
  7. TTV De Boerekes J (1pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd99.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=99&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be