Weekend KLJ-Oedelem ~ Gevorderde 6 tal

Ploeg WaABCDTOT
ADe Ponys00101
BFredotrans03306
C't Parochiebladje01001
DTTC De Stove03339
1 De Ponys
Fredotrans
't Parochiebladje
TTC De Stove
2 De Ponys
't Parochiebladje
TTC De Stove
Fredotrans
3 De Ponys
't Parochiebladje
Fredotrans
TTC De Stove
4 't Parochiebladje
TTC De Stove
De Ponys
Fredotrans
5 TTC De Stove
Fredotrans
De Ponys
't Parochiebladje
6 Fredotrans
TTC De Stove
De Ponys
't Parochiebladje

(Voor)ronden

  1. TTC De Stove (9pt)
  2. Fredotrans (6pt)
  3. De Ponys (1pt)
  4. 't Parochiebladje (1pt)

~ Recreanten 6 tal (a)

Ploeg WaABCDEFGTOT
ATTV Versieck Gemengd000333312
BSt Marie031133314
CDe Spitters031333316
DFredrotrans00101338
EKLJ Oedelem00001012
FKLJ Oostende00000303
GWarriors00000134
1 TTV Versieck Gemengd
St Marie
De Spitters
Fredrotrans
KLJ Oedelem
KLJ Oostende
2 Warriors
TTV Versieck Gemengd
St Marie
KLJ Oedelem
KLJ Oostende
De Spitters
3 Fredrotrans
Warriors
TTV Versieck Gemengd
KLJ Oostende
De Spitters
St Marie
4 KLJ Oedelem
Fredrotrans
Warriors
De Spitters
St Marie
TTV Versieck Gemengd
5 KLJ Oostende
KLJ Oedelem
Fredrotrans
St Marie
TTV Versieck Gemengd
Warriors
6 De Spitters
KLJ Oostende
KLJ Oedelem
TTV Versieck Gemengd
Warriors
Fredrotrans
7 St Marie
De Spitters
KLJ Oostende
Warriors
Fredrotrans
KLJ Oedelem

(Voor)ronden

  1. De Spitters (16pt)
  2. St Marie (14pt)
  3. TTV Versieck Gemengd (12pt)
  4. Fredrotrans (8pt)
  5. Warriors (4pt)
  6. KLJ Oostende (3pt)
  7. KLJ Oedelem (2pt)

~ Recreanten 6 tal(b)

Ploeg WaABCDEFTOT
ADe krulletrekkers0030003
BDe Tuckers03303312
CDe Meuletrekkers0000000
DDe Jenevers03333315
EZwoele Nachten0303017
FKLJ Sijsele0303017
1 De krulletrekkers
De Tuckers
De Meuletrekkers
De Jenevers
Zwoele Nachten
KLJ Sijsele
2 Zwoele Nachten
De krulletrekkers
De Tuckers
De Jenevers
KLJ Sijsele
De Meuletrekkers
3 KLJ Sijsele
Zwoele Nachten
De krulletrekkers
De Jenevers
De Meuletrekkers
De Tuckers
4 De Meuletrekkers
KLJ Sijsele
Zwoele Nachten
De Jenevers
De Tuckers
De krulletrekkers
5 De Tuckers
De Meuletrekkers
KLJ Sijsele
De Jenevers
De krulletrekkers
Zwoele Nachten

(Voor)ronden

  1. De Jenevers (15pt)
  2. De Tuckers (12pt)
  3. KLJ Sijsele (7pt)
  4. Zwoele Nachten (7pt)
  5. De krulletrekkers (3pt)
  6. De Meuletrekkers (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd76.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=76&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be