trekkertrek fuif ~ Recreanten 6tallen/mixed-teams (A)

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ATTV Versieck011131018
Bcrosvrienden010030015
CDe Merschgebroeders0131310312
Dreinaertvrienden0131311111
EThe Machien Team000000011
FHorta Smeets0131130110
GFeestend Beert0333133319
HChiro Pepingen jongens011011105
1 TTV Versieck
crosvrienden
De Merschgebroeders
reinaertvrienden
Chiro Pepingen jongens
Feestend Beert
Horta Smeets
The Machien Team
2 Feestend Beert
TTV Versieck
crosvrienden
De Merschgebroeders
Chiro Pepingen jongens
Horta Smeets
The Machien Team
reinaertvrienden
3 Horta Smeets
Feestend Beert
TTV Versieck
crosvrienden
Chiro Pepingen jongens
The Machien Team
reinaertvrienden
De Merschgebroeders
4 The Machien Team
Horta Smeets
Feestend Beert
TTV Versieck
Chiro Pepingen jongens
reinaertvrienden
De Merschgebroeders
crosvrienden
5 reinaertvrienden
The Machien Team
Horta Smeets
Feestend Beert
Chiro Pepingen jongens
De Merschgebroeders
crosvrienden
TTV Versieck
6 De Merschgebroeders
reinaertvrienden
The Machien Team
Horta Smeets
Chiro Pepingen jongens
crosvrienden
TTV Versieck
Feestend Beert
7 crosvrienden
De Merschgebroeders
reinaertvrienden
The Machien Team
Chiro Pepingen jongens
TTV Versieck
Feestend Beert
Horta Smeets

(Voor)ronden

  1. Feestend Beert (19pt)
  2. De Merschgebroeders (12pt)
  3. reinaertvrienden (11pt)
  4. Horta Smeets (10pt)
  5. TTV Versieck (8pt)
  6. crosvrienden (5pt)
  7. Chiro Pepingen jongens (5pt)
  8. The Machien Team (1pt)

trekkertrek fuif ~ Recreanten 6tallen/mixed-teams (B)

Ploeg WaABCDEFGTOT
ACarolientrekkers00001001
BABS13103119
CGroenekring Herfelinge03113019
DWanzinnig weekend433131314
EVan den Bio01000001
FJaarmarktboogaarde031313314
GOpenlucht TD03110308
1 ABS
Groenekring Herfelinge
Wanzinnig weekend
Openlucht TD
Jaarmarktboogaarde
Van den Bio
2 Carolientrekkers
ABS
Groenekring Herfelinge
Jaarmarktboogaarde
Van den Bio
Wanzinnig weekend
3 Openlucht TD
Carolientrekkers
ABS
Van den Bio
Wanzinnig weekend
Groenekring Herfelinge
4 Jaarmarktboogaarde
Openlucht TD
Carolientrekkers
Wanzinnig weekend
Groenekring Herfelinge
ABS
5 Van den Bio
Jaarmarktboogaarde
Openlucht TD
Groenekring Herfelinge
ABS
Carolientrekkers
6 Wanzinnig weekend
Van den Bio
Jaarmarktboogaarde
ABS
Carolientrekkers
Openlucht TD
7 Groenekring Herfelinge
Wanzinnig weekend
Van den Bio
Carolientrekkers
Openlucht TD
Jaarmarktboogaarde

(Voor)ronden

  1. Jaarmarktboogaarde (14pt)
  2. Wanzinnig weekend (14pt)
  3. Groenekring Herfelinge (9pt)
  4. ABS (9pt)
  5. Openlucht TD (8pt)
  6. Carolientrekkers (1pt)
  7. Van den Bio (1pt)

trekkertrek fuif ~ Recreanten Dames

Ploeg WaABCDTOT
AChiro pepingen Meisjes01001
BCrosvriendinnekes01102
CDe Bakviskes03115
Dkapsalon An03317
1 Chiro pepingen Meisjes
De Bakviskes
Crosvriendinnekes
kapsalon An
2 Chiro pepingen Meisjes
Crosvriendinnekes
kapsalon An
De Bakviskes
3 Chiro pepingen Meisjes
Crosvriendinnekes
De Bakviskes
kapsalon An

(Voor)ronden

  1. kapsalon An (7pt)
  2. De Bakviskes (5pt)
  3. Crosvriendinnekes (2pt)
  4. Chiro pepingen Meisjes (1pt)

trekkertrek fuif ~ Extra partijen

Halve Finale Feestend Beert
Wanzinnig weekend
Halve Finale De Merschgebroeders
Jaarmarktboogaarde
Brons Finale Wanzinnig weekend
De Merschgebroeders
Finale Jaarmarktboogaarde
Feestend Beert
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd239.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=239&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be