Competitie Mertensmannen ~ GENSB

Ploeg WaABCDEFTOT
A28 Grasgrieten D560 kg0110002
B03 Fam. Janssens G560 kg0130004
C41 Mertensmannen G560 kg0100001
D14 Jagersrust G576 kg0333009
E09 Boerekes G560 kg03333315
F08 powerrangers G560 kg03333012
1 Grasgrieten D 28
Fam. Janssens G 03
Mertensmannen G 41
08 powerrangers G
09 Boerekes G
14 Jagersrust G
2 Boerekes G 09
Grasgrieten D 28
Fam. Janssens G 03
08 powerrangers G
14 Jagersrust G
41 Mertensmannen G
3 Jagersrust G 14
Boerekes G 09
Grasgrieten D 28
08 powerrangers G
41 Mertensmannen G
03 Fam. Janssens G
4 Mertensmannen G 41
Jagersrust G 14
Boerekes G 09
08 powerrangers G
03 Fam. Janssens G
28 Grasgrieten D
5 Fam. Janssens G 03
Mertensmannen G 41
Jagersrust G 14
08 powerrangers G
28 Grasgrieten D
09 Boerekes G

(Voor)ronden

  1. 509 Boerekes G (15pt)
  2. 508 powerrangers G (12pt)
  3. 514 Jagersrust G (9pt)
  4. 503 Fam. Janssens G (4pt)
  5. 328 Grasgrieten D (2pt)
  6. 541 Mertensmannen G (1pt)

Competitie Mertensmannen ~ Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A19 powerrangers C729 kg1301003310
B12 Mertensmannen H655 kg100000314
C35 Jagersrust C755 kg0331103314
D32 Fam. Janssens H680 kg1131303314
E30 Heidevinken C730 kg0331003313
F05 Fam. Janssens C800 kg1333333321
G13 TTV Mertensmannen768 kg000000000
H07 Vandakker C666 kg001000034
1 powerrangers C 19
Mertensmannen H 12
Jagersrust C 35
Fam. Janssens H 32
07 Vandakker C
13 TTV Mertensmannen
05 Fam. Janssens C
30 Heidevinken C
2 TTV Mertensmannen 13
powerrangers C 19
Mertensmannen H 12
Jagersrust C 35
07 Vandakker C
05 Fam. Janssens C
30 Heidevinken C
32 Fam. Janssens H
3 Fam. Janssens C 05
TTV Mertensmannen 13
powerrangers C 19
Mertensmannen H 12
07 Vandakker C
30 Heidevinken C
32 Fam. Janssens H
35 Jagersrust C
4 Heidevinken C 30
Fam. Janssens C 05
TTV Mertensmannen 13
powerrangers C 19
07 Vandakker C
32 Fam. Janssens H
35 Jagersrust C
12 Mertensmannen H
5 Fam. Janssens H 32
Heidevinken C 30
Fam. Janssens C 05
TTV Mertensmannen 13
07 Vandakker C
35 Jagersrust C
12 Mertensmannen H
19 powerrangers C
6 Jagersrust C 35
Fam. Janssens H 32
Heidevinken C 30
Fam. Janssens C 05
07 Vandakker C
12 Mertensmannen H
19 powerrangers C
13 TTV Mertensmannen
7 Mertensmannen H 12
Jagersrust C 35
Fam. Janssens H 32
Heidevinken C 30
07 Vandakker C
19 powerrangers C
13 TTV Mertensmannen
05 Fam. Janssens C

(Voor)ronden

  1. 205 Fam. Janssens C (21pt)
  2. 235 Jagersrust C (14pt)
  3. 832 Fam. Janssens H (14pt)
  4. 230 Heidevinken C (13pt)
  5. 219 powerrangers C (10pt)
  6. 207 Vandakker C (4pt)
  7. 812 Mertensmannen H (4pt)
  8. 213 TTV Mertensmannen (0pt)

Competitie Mertensmannen ~ Recreanten

Ploeg WaABCDEFTOT
ATractorvrienden 648103033312
BDe Japen 64820000011
CElectrotrekkers 647803333315
DBurgemeester S 64840030339
EErbizzem 64830030014
FKLJ Meerle 64800010012
1 Tractorvrienden 6481
De Japen 6482
Electrotrekkers 6478
KLJ Meerle 6480
Erbizzem 6483
Burgemeester S 6484
2 Erbizzem 6483
Tractorvrienden 6481
De Japen 6482
KLJ Meerle 6480
Burgemeester S 6484
Electrotrekkers 6478
3 Burgemeester S 6484
Erbizzem 6483
Tractorvrienden 6481
KLJ Meerle 6480
Electrotrekkers 6478
De Japen 6482
4 Electrotrekkers 6478
Burgemeester S 6484
Erbizzem 6483
KLJ Meerle 6480
De Japen 6482
Tractorvrienden 6481
5 De Japen 6482
Electrotrekkers 6478
Burgemeester S 6484
KLJ Meerle 6480
Tractorvrienden 6481
Erbizzem 6483

(Voor)ronden

  1. Electrotrekkers 6478 (15pt)
  2. Tractorvrienden 6481 (12pt)
  3. Burgemeester S 6484 (9pt)
  4. Erbizzem 6483 (4pt)
  5. KLJ Meerle 6480 (2pt)
  6. De Japen 6482 (1pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd177.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=177&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be