Open Kempisch Kampioenschap ~ Recreanten 6tallen/mixed-teams (A)

Ploeg WaABCDEFTOT
Aelco Belgium0030003
BPowerrangers0330107
CBass0000000
DHet Blok0333009
EDe Mookers03133010
FPulling team Zevendonk03333315
1 elco Belgium
Powerrangers
Bass
Pulling team Zevendonk
De Mookers
Het Blok
2 De Mookers
elco Belgium
Powerrangers
Pulling team Zevendonk
Het Blok
Bass
3 Het Blok
De Mookers
elco Belgium
Pulling team Zevendonk
Bass
Powerrangers
4 Bass
Het Blok
De Mookers
Pulling team Zevendonk
Powerrangers
elco Belgium
5 Powerrangers
Bass
Het Blok
Pulling team Zevendonk
elco Belgium
De Mookers

(Voor)ronden

  1. Pulling team Zevendonk (15pt)
  2. De Mookers (10pt)
  3. Het Blok (9pt)
  4. Powerrangers (7pt)
  5. elco Belgium (3pt)
  6. Bass (0pt)

Open Kempisch Kampioenschap ~ Recreanten 6tallen/mixed-teams (B)

Ploeg WaABCDEFTOT
Arukjeplus0000000
BLandelijke Gilde0300014
CDe Heidevinken03330312
Dt Parochiebladje03301310
EPapa jong Janssens03331313
FSpin0310004
1 rukjeplus
Landelijke Gilde
De Heidevinken
Spin
Papa jong Janssens
t Parochiebladje
2 Papa jong Janssens
rukjeplus
Landelijke Gilde
Spin
t Parochiebladje
De Heidevinken
3 t Parochiebladje
Papa jong Janssens
rukjeplus
Spin
De Heidevinken
Landelijke Gilde
4 De Heidevinken
t Parochiebladje
Papa jong Janssens
Spin
Landelijke Gilde
rukjeplus
5 Landelijke Gilde
De Heidevinken
t Parochiebladje
Spin
rukjeplus
Papa jong Janssens

(Voor)ronden

  1. Papa jong Janssens (13pt)
  2. De Heidevinken (12pt)
  3. t Parochiebladje (10pt)
  4. Landelijke Gilde (4pt)
  5. Spin (4pt)
  6. rukjeplus (0pt)

Open Kempisch Kampioenschap ~ Dames + Jeugd (A)

Ploeg WaABCDEFGTOT
AGrasgrieten01101137
BTTV Versieck01300037
C3. D . volgend jaar D01000034
DDe Boerekes033333116
EPowerrangers013303313
FDe Heidevinken Dames013300310
GPowerpuff girls00001001
1 TTV Versieck
D . volgend jaar D 3.
De Boerekes
Powerpuff girls
De Heidevinken Dames
Powerrangers
2 Grasgrieten
TTV Versieck
D . volgend jaar D 3.
De Heidevinken Dames
Powerrangers
De Boerekes
3 Powerpuff girls
Grasgrieten
TTV Versieck
Powerrangers
De Boerekes
3. D . volgend jaar D
4 De Heidevinken Dames
Powerpuff girls
Grasgrieten
De Boerekes
3. D . volgend jaar D
TTV Versieck
5 Powerrangers
De Heidevinken Dames
Powerpuff girls
3. D . volgend jaar D
TTV Versieck
Grasgrieten
6 De Boerekes
Powerrangers
De Heidevinken Dames
TTV Versieck
Grasgrieten
Powerpuff girls
7 D . volgend jaar D 3.
De Boerekes
Powerrangers
Grasgrieten
Powerpuff girls
De Heidevinken Dames

(Voor)ronden

  1. De Boerekes (16pt)
  2. Powerrangers (13pt)
  3. De Heidevinken Dames (10pt)
  4. TTV Versieck (7pt)
  5. Grasgrieten (7pt)
  6. D3. volgend jaar D5 (4pt)
  7. Powerpuff girls (1pt)

Open Kempisch Kampioenschap ~ Extra partijen

Barage Dames Grasgrieten
TTV Versieck
Barage rB Landelijke Gilde
Spin
Rec 11 - 12 rukjeplus
Bass
Rec 9 - 10 Landelijke Gilde
elco Belgium
Rec 7 - 8 Spin
Powerrangers
Rec 5 - 6 t Parochiebladje
Het Blok
Kruis fin Rec De Heidevinken
Pulling team Zevendonk
Kruis fin Rec Papa jong Janssens
De Mookers
Kleine finale Rec De Mookers
De Heidevinken
Finale Rec Pulling team Zevendonk
Papa jong Janssens
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be//home/touwtrekken/view/../public_html/uitslagen/wedstrijd162.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=162&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be