Competitie schijf ~ GENSB

Ploeg WaABCDEFGHIJKTOT
A11 Mertensmannen G0333333333330
B08 powerrangers G0033333330324
C18 Versieck G000000000000
D27 Galliers000300010037
E03 Fam. Janssens G0003300300312
F09 Boerekes G0003333330321
G01 Berketrekkers G0003330300113
HMonikendam000310000037
I24 powerrangers G0003330330015
JBizons 0033333333327
K14 Jagersrust G000300010307
1 powerrangers G 08
Versieck G 18
Galliers 27
Fam. Janssens G 03
Boerekes G 09
14 Jagersrust G
Bizons
24 powerrangers G
Monikendam
01 Berketrekkers G
2 Mertensmannen G 11
powerrangers G 08
Versieck G 18
Galliers 27
Fam. Janssens G 03
Bizons
24 powerrangers G
Monikendam
01 Berketrekkers G
09 Boerekes G
3 Jagersrust G 14
Mertensmannen G 11
powerrangers G 08
Versieck G 18
Galliers 27
24 powerrangers G
Monikendam
01 Berketrekkers G
09 Boerekes G
03 Fam. Janssens G
4 Bizons
Jagersrust G 14
Mertensmannen G 11
powerrangers G 08
Versieck G 18
Monikendam
01 Berketrekkers G
09 Boerekes G
03 Fam. Janssens G
27 Galliers
5 powerrangers G 24
Bizons
Jagersrust G 14
Mertensmannen G 11
powerrangers G 08
01 Berketrekkers G
09 Boerekes G
03 Fam. Janssens G
27 Galliers
18 Versieck G
6 Monikendam
powerrangers G 24
Bizons
Jagersrust G 14
Mertensmannen G 11
09 Boerekes G
03 Fam. Janssens G
27 Galliers
18 Versieck G
08 powerrangers G
7 Berketrekkers G 01
Monikendam
powerrangers G 24
Bizons
Jagersrust G 14
03 Fam. Janssens G
27 Galliers
18 Versieck G
08 powerrangers G
11 Mertensmannen G
8 Boerekes G 09
Berketrekkers G 01
Monikendam
powerrangers G 24
Bizons
27 Galliers
18 Versieck G
08 powerrangers G
11 Mertensmannen G
14 Jagersrust G
9 Fam. Janssens G 03
Boerekes G 09
Berketrekkers G 01
Monikendam
powerrangers G 24
18 Versieck G
08 powerrangers G
11 Mertensmannen G
14 Jagersrust G
Bizons
10 Galliers 27
Fam. Janssens G 03
Boerekes G 09
Berketrekkers G 01
Monikendam
08 powerrangers G
11 Mertensmannen G
14 Jagersrust G
Bizons
24 powerrangers G
11 Versieck G 18
Galliers 27
11 Mertensmannen G
14 Jagersrust G
12 Fam. Janssens G 03
Boerekes G 09
Berketrekkers G 01
Bizons
24 powerrangers G
Monikendam

(Voor)ronden

  1. 511 Mertensmannen G (30pt)
  2. Bizons (27pt)
  3. 508 powerrangers G (24pt)
  4. 509 Boerekes G (21pt)
  5. 524 powerrangers G2 (15pt)
  6. 501 Berketrekkers G (13pt)
  7. 503 Fam. Janssens G (12pt)
  8. Monikendam (7pt)
  9. 527 Galliers (7pt)
  10. 514 Jagersrust G (7pt)
  11. 518 Versieck G (0pt)

~ 4 plus 4

Ploeg WaABCDEFTOT
AG Jansen Timmerw. 1 0300003
BKoapman 0000000
CJagersrust03303312
DTouwtje03333315
EFam Janssens 1 0330017
FEibergen0330017
1 G Jansen Timmerw. 1
Koapman
Jagersrust
Eibergen
Fam Janssens 1
Touwtje
2 Fam Janssens 1
G Jansen Timmerw. 1
Koapman
Eibergen
Touwtje
Jagersrust
3 Touwtje
Fam Janssens 1
G Jansen Timmerw. 1
Eibergen
Jagersrust
Koapman
4 Jagersrust
Touwtje
Fam Janssens 1
Eibergen
Koapman
G Jansen Timmerw. 1
5 Koapman
Jagersrust
Touwtje
Eibergen
G Jansen Timmerw. 1
Fam Janssens 1

(Voor)ronden

  1. Touwtje (15pt)
  2. Jagersrust (12pt)
  3. Eibergen (7pt)
  4. Fam Janssens 1 (7pt)
  5. G Jansen Timmerw. 1 (3pt)
  6. Koapman (0pt)

~ Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHIJKLTOT
A05 Fam. Janssens C0000033000017
BGerben Jansen 64003000330100313
C12 Mertensmannen H03330333330327
D02 Touwtje V03300333110320
E15 Jagersrust C03333333030327
FEibergen Dames0000000000000
G07 Vandakker C0000003000014
HWinans 72003300033000012
IVechtlust 68003101333330323
JKoapman 68003301033300319
K06 Fam. Janssens C03333333333333
LMonickendam 6400100003130008
1 Fam. Janssens C 05
Gerben Jansen 640
Mertensmannen H 12
Touwtje V 02
Jagersrust C 15
Eibergen Dames
Monickendam 640
06 Fam. Janssens C
Koapman 680
Vechtlust 680
Winans 720
07 Vandakker C
2 Fam. Janssens C 06
Fam. Janssens C 05
Gerben Jansen 640
Mertensmannen H 12
Touwtje V 02
Jagersrust C 15
Monickendam 640
Koapman 680
Vechtlust 680
Winans 720
07 Vandakker C
Eibergen Dames
3 Koapman 680
Fam. Janssens C 06
Fam. Janssens C 05
Gerben Jansen 640
Mertensmannen H 12
Touwtje V 02
Monickendam 640
Vechtlust 680
Winans 720
07 Vandakker C
Eibergen Dames
15 Jagersrust C
4 Vechtlust 680
Koapman 680
Fam. Janssens C 06
Fam. Janssens C 05
Gerben Jansen 640
Mertensmannen H 12
Monickendam 640
Winans 720
07 Vandakker C
Eibergen Dames
15 Jagersrust C
02 Touwtje V
5 Winans 720
Vechtlust 680
Koapman 680
Fam. Janssens C 06
Fam. Janssens C 05
Gerben Jansen 640
Monickendam 640
07 Vandakker C
Eibergen Dames
15 Jagersrust C
02 Touwtje V
12 Mertensmannen H
6 Vandakker C 07
Winans 720
Vechtlust 680
Koapman 680
Fam. Janssens C 06
Fam. Janssens C 05
Monickendam 640
Eibergen Dames
15 Jagersrust C
02 Touwtje V
12 Mertensmannen H
Gerben Jansen 640
7 Eibergen Dames
Vandakker C 07
Winans 720
Vechtlust 680
Koapman 680
Fam. Janssens C 06
Monickendam 640
15 Jagersrust C
02 Touwtje V
12 Mertensmannen H
Gerben Jansen 640
05 Fam. Janssens C
8 Jagersrust C 15
Eibergen Dames
Vandakker C 07
Winans 720
Vechtlust 680
Koapman 680
Monickendam 640
02 Touwtje V
12 Mertensmannen H
Gerben Jansen 640
05 Fam. Janssens C
06 Fam. Janssens C
9 Touwtje V 02
Jagersrust C 15
Eibergen Dames
Vandakker C 07
Winans 720
Vechtlust 680
Monickendam 640
12 Mertensmannen H
Gerben Jansen 640
05 Fam. Janssens C
06 Fam. Janssens C
Koapman 680
10 Mertensmannen H 12
Touwtje V 02
Jagersrust C 15
Eibergen Dames
Vandakker C 07
Winans 720
Monickendam 640
Gerben Jansen 640
05 Fam. Janssens C
06 Fam. Janssens C
Koapman 680
Vechtlust 680
11 Gerben Jansen 640
Mertensmannen H 12
Touwtje V 02
Jagersrust C 15
Eibergen Dames
Vandakker C 07
Monickendam 640
05 Fam. Janssens C
06 Fam. Janssens C
Koapman 680
Vechtlust 680
Winans 720

(Voor)ronden

  1. 206 Fam. Janssens C2 (33pt)
  2. 215 Jagersrust C (27pt)
  3. 812 Mertensmannen H (27pt)
  4. Vechtlust 680 (23pt)
  5. 702 Touwtje V (20pt)
  6. Koapman 680 (19pt)
  7. Gerben Jansen 640 (13pt)
  8. Winans 720 (12pt)
  9. Monickendam 640 (8pt)
  10. 205 Fam. Janssens C (7pt)
  11. 207 Vandakker C (4pt)
  12. Eibergen Dames (0pt)

~ Recreanten

Ploeg WaABCDEFTOT
AWestlandteam03333315
BHet grote ongenoegen0013105
CGooise vrouwen0013105
DJagersrust0000303
ETouwtje0011013
FVersieck00333110
1 Westlandteam
Het grote ongenoegen
Gooise vrouwen
Versieck
Touwtje
Jagersrust
2 Touwtje
Westlandteam
Het grote ongenoegen
Versieck
Jagersrust
Gooise vrouwen
3 Jagersrust
Touwtje
Westlandteam
Versieck
Gooise vrouwen
Het grote ongenoegen
4 Gooise vrouwen
Jagersrust
Touwtje
Versieck
Het grote ongenoegen
Westlandteam
5 Het grote ongenoegen
Gooise vrouwen
Jagersrust
Versieck
Westlandteam
Touwtje

(Voor)ronden

  1. Westlandteam (15pt)
  2. Versieck (10pt)
  3. Het grote ongenoegen (5pt)
  4. Gooise vrouwen (5pt)
  5. Jagersrust (3pt)
  6. Touwtje (3pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd102.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=102&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be