touwtrekken.be >> uitslagen >> Veldegem 15 september 2019

Touwtrek in Veldegem

6tallen/mixed-teams (A)

Ploeg WaABCDEFTOT
ATTV-Versieck03330312
BSlagerij Decock00331310
CDe Deyntjes0003036
DDe Vrede0000033
EDe Stove03133313
FChiro Veldegem0000000
1 Chiro Veldegem
De Stove
De Vrede
TTV-Versieck
Slagerij Decock
De Deyntjes
2 Chiro Veldegem
De Vrede
Slagerij Decock
De Stove
TTV-Versieck
De Deyntjes
3 Chiro Veldegem
De Stove
Slagerij Decock
De Vrede
De Deyntjes
TTV-Versieck
4 De Deyntjes
Slagerij Decock
TTV-Versieck
Chiro Veldegem
De Vrede
De Stove
5 Slagerij Decock
De Deyntjes
De Vrede
Chiro Veldegem
TTV-Versieck
De Stove

(Voor)ronden

  1. De Stove (13pt)
  2. TTV-Versieck (12pt)
  3. Slagerij Decock (10pt)
  4. De Deyntjes (6pt)
  5. De Vrede (3pt)
  6. Chiro Veldegem (0pt)

Extra partijen

Halve Finale De Stove
De Vrede
Halve Finale TTV-Versieck
Slagerij Decock
Finale Slagerij Decock
De Stove
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd422.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=422&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be