touwtrekken.be >> uitslagen >> Brecht - overbroek 7 april 2019

Competitie Powerrangers

GENSB

Ploeg WaABCDETOT
A529 Elektrotrekkers548 kg000000
B511 Mertensmannen2333110
C523 powerrangers 2572 kg030306
D501 Berke/galliers375 kg030003
E508 powerrangers547 kg2313310
1 529 Elektrotrekkers
523 powerrangers 2
511 Mertensmannen
501 Berke/galliers
2 508 powerrangers
511 Mertensmannen
529 Elektrotrekkers
523 powerrangers 2
3 501 Berke/galliers
529 Elektrotrekkers
508 powerrangers
523 powerrangers 2
4 508 powerrangers
501 Berke/galliers
511 Mertensmannen
529 Elektrotrekkers
5 523 powerrangers 2
511 Mertensmannen
508 powerrangers
501 Berke/galliers

(Voor)ronden

  1. 511 Mertensmannen (10pt)
  2. 508 powerrangers (10pt)
  3. 523 powerrangers 2 (6pt)
  4. 501 Berke/galliers (3pt)
  5. 529 Elektrotrekkers (0pt)

H640

Ploeg WaABCDTOT
A463 Galliërs/Berke622 kg00000
B459 Vandakker631 kg33104
C452 Fam. Janssens682 kg33115
D454 Mertensmannen646 kg13317
1 463 Galliërs/Berke
452 Fam. Janssens
459 Vandakker
454 Mertensmannen
2 463 Galliërs/Berke
459 Vandakker
454 Mertensmannen
452 Fam. Janssens
3 463 Galliërs/Berke
459 Vandakker
452 Fam. Janssens
454 Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. 454 Mertensmannen (7pt)
  2. 452 Fam. Janssens (5pt)
  3. 459 Vandakker (4pt)
  4. 463 Galliërs/Berke (0pt)

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHITOT
A305 Fam. Janssens578 kg50330333318
B319 powerrangers579 kg13333333324
C325 MM mix650 kg50030133313
D312 Mertensmannen560 kg60003333315
E377 Power640 kg73030333318
F336 powerrangers 2656 kg10010033310
G340 TOWC Schijf604 kg1000000000
H307 Vandakker556 kg2000000336
I306 Fam. Janssens 2599 kg1000000303
1 319 powerrangers
325 MM mix
312 Mertensmannen
377 Power
306 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
340 TOWC Schijf
336 powerrangers 2
2 305 Fam. Janssens
319 powerrangers
325 MM mix
312 Mertensmannen
307 Vandakker
340 TOWC Schijf
336 powerrangers 2
377 Power
3 306 Fam. Janssens 2
305 Fam. Janssens
319 powerrangers
325 MM mix
340 TOWC Schijf
336 powerrangers 2
377 Power
312 Mertensmannen
4 307 Vandakker
306 Fam. Janssens 2
305 Fam. Janssens
319 powerrangers
336 powerrangers 2
377 Power
312 Mertensmannen
325 MM mix
5 340 TOWC Schijf
307 Vandakker
306 Fam. Janssens 2
305 Fam. Janssens
377 Power
312 Mertensmannen
325 MM mix
319 powerrangers
6 336 powerrangers 2
340 TOWC Schijf
307 Vandakker
306 Fam. Janssens 2
312 Mertensmannen
325 MM mix
319 powerrangers
305 Fam. Janssens
7 377 Power
336 powerrangers 2
340 TOWC Schijf
307 Vandakker
325 MM mix
319 powerrangers
305 Fam. Janssens
306 Fam. Janssens 2
8 312 Mertensmannen
377 Power
336 powerrangers 2
340 TOWC Schijf
319 powerrangers
305 Fam. Janssens
306 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
9 325 MM mix
312 Mertensmannen
377 Power
336 powerrangers 2
305 Fam. Janssens
306 Fam. Janssens 2
307 Vandakker
340 TOWC Schijf

(Voor)ronden

  1. 319 powerrangers (24pt)
  2. 377 Power (18pt)
  3. 305 Fam. Janssens (18pt)
  4. 312 Mertensmannen (15pt)
  5. 325 MM mix (13pt)
  6. 336 powerrangers 2 (10pt)
  7. 307 Vandakker (6pt)
  8. 306 Fam. Janssens 2 (3pt)
  9. 340 TOWC Schijf (0pt)

recreanten

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AKLJ Brecht 1011310309
Bchiro Brecht aspi0133313115
CKLJ Brecht 20103313112
DAspi 1000030339
EChiro Brecht Kerels010000102
FAspi plus0311333317
GAspi 2000001001
HDe mix0311030311
1 KLJ Brecht 1
chiro Brecht aspi
KLJ Brecht 2
Aspi 1
De mix
Aspi 2
Aspi plus
Chiro Brecht Kerels
2 Aspi 2
KLJ Brecht 1
chiro Brecht aspi
KLJ Brecht 2
De mix
Aspi plus
Chiro Brecht Kerels
Aspi 1
3 Aspi plus
Aspi 2
KLJ Brecht 1
chiro Brecht aspi
De mix
Chiro Brecht Kerels
Aspi 1
KLJ Brecht 2
4 Chiro Brecht Kerels
Aspi plus
Aspi 2
KLJ Brecht 1
De mix
Aspi 1
KLJ Brecht 2
chiro Brecht aspi
5 Aspi 1
Chiro Brecht Kerels
Aspi plus
Aspi 2
De mix
KLJ Brecht 2
chiro Brecht aspi
KLJ Brecht 1
6 KLJ Brecht 2
Aspi 1
Chiro Brecht Kerels
Aspi plus
De mix
chiro Brecht aspi
KLJ Brecht 1
Aspi 2
7 chiro Brecht aspi
KLJ Brecht 2
Aspi 1
Chiro Brecht Kerels
De mix
KLJ Brecht 1
Aspi 2
Aspi plus

(Voor)ronden

  1. Aspi plus (17pt)
  2. chiro Brecht aspi (15pt)
  3. KLJ Brecht 2 (12pt)
  4. De mix (11pt)
  5. KLJ Brecht 1 (9pt)
  6. Aspi 1 (9pt)
  7. Chiro Brecht Kerels (2pt)
  8. Aspi 2 (1pt)

Extra partijen

Halve Finale 319 powerrangers
313 MM mix
Halve Finale 378 Power
305 Fam. Janssens
Brons Finale 313 MM mix
378 Power
Finale 305 Fam. Janssens
319 powerrangers
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd411.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=411&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be