touwtrekken.be >> uitslagen >> Retie 30 april 2008

Open Kempisch Kampioenschap voor recreanten

Recreanten 6 tal heren

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ADe Heidevinken 2 0303031010
BFC Beekhoek 000000000
Cboerekes033100007
DPulling Team 1003100307
EPulling Team 20333333018
FZeeltrekkers Gierle0033303012
GMees E BVBA 013300007
HPapa's Jong Janssens 0333333321
1 De Heidevinken 2
FC Beekhoek
boerekes
Pulling Team 1
Papa's Jong Janssens
Mees E BVBA
Zeeltrekkers Gierle
Pulling Team 2
2 Mees E BVBA
De Heidevinken 2
FC Beekhoek
boerekes
Papa's Jong Janssens
Zeeltrekkers Gierle
Pulling Team 2
Pulling Team 1
3 Zeeltrekkers Gierle
Mees E BVBA
De Heidevinken 2
FC Beekhoek
Papa's Jong Janssens
Pulling Team 2
Pulling Team 1
boerekes
4 Pulling Team 2
Zeeltrekkers Gierle
Mees E BVBA
De Heidevinken 2
Papa's Jong Janssens
Pulling Team 1
boerekes
FC Beekhoek
5 Pulling Team 1
Pulling Team 2
Zeeltrekkers Gierle
Mees E BVBA
Papa's Jong Janssens
boerekes
FC Beekhoek
De Heidevinken 2
6 boerekes
Pulling Team 1
Pulling Team 2
Zeeltrekkers Gierle
Papa's Jong Janssens
FC Beekhoek
De Heidevinken 2
Mees E BVBA
7 FC Beekhoek
boerekes
Pulling Team 1
Pulling Team 2
Papa's Jong Janssens
De Heidevinken 2
Mees E BVBA
Zeeltrekkers Gierle

(Voor)ronden

  1. Papa's Jong Janssens (21pt)
  2. Pulling Team 2 (18pt)
  3. Zeeltrekkers Gierle (12pt)
  4. De Heidevinken 2 (10pt)
  5. Pulling Team 1 (7pt)
  6. Mees E BVBA (7pt)
  7. boerekes (7pt)
  8. FC Beekhoek (0pt)

recreanten 6-tal dames

Ploeg WaABCDEFTOT
Aklj meisjes0000314
Bjoliekes03333315
CTampony's 03033312
DDe Grasgrieten 0300306
EVersieck 0000000
FBarbie zonder ken0100337
1 klj meisjes
joliekes
Tampony's
Barbie zonder ken
Versieck
De Grasgrieten
2 Versieck
klj meisjes
joliekes
Barbie zonder ken
De Grasgrieten
Tampony's
3 De Grasgrieten
Versieck
klj meisjes
Barbie zonder ken
Tampony's
joliekes
4 Tampony's
De Grasgrieten
Versieck
Barbie zonder ken
joliekes
klj meisjes
5 joliekes
Tampony's
De Grasgrieten
Barbie zonder ken
klj meisjes
Versieck

(Voor)ronden

  1. joliekes (15pt)
  2. Tampony's (12pt)
  3. Barbie zonder ken (7pt)
  4. De Grasgrieten (6pt)
  5. klj meisjes (4pt)
  6. Versieck (0pt)

recreanten 6-tal jeugd

Ploeg WaABCDETOT
A PLV031307
BKLJ Jongens000303
Cvinken jeugd013307
Dboerekes000000
Epower rangers0333312
1 PLV
vinken jeugd
KLJ Jongens
boerekes
2 power rangers
KLJ Jongens
PLV
vinken jeugd
3 boerekes
PLV
power rangers
vinken jeugd
4 power rangers
boerekes
KLJ Jongens
PLV
5 vinken jeugd
KLJ Jongens
power rangers
boerekes

(Voor)ronden

  1. power rangers (12pt)
  2. vinken jeugd (7pt)
  3. PLV (7pt)
  4. KLJ Jongens (3pt)
  5. boerekes (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd38.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=38&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be