touwtrekken.be >> uitslagen >> Ravels-eel 3 juli 2015

Beker van Belgie voor Recreanten

Recreanten 550 kg

Ploeg WaABCDEFTOT
ADen Eel540 kg01133311
BBroekhoest0110338
Ct hok0113139
DRed Power0030339
EDe Kromme 10001034
Fcafe 't vervolg 20000000
1 Den Eel
De Kromme 1
Red Power
cafe 't vervolg 2
Broekhoest
t hok
2 De Kromme 1
Den Eel
t hok
cafe 't vervolg 2
Red Power
Broekhoest
3 cafe 't vervolg 2
De Kromme 1
Broekhoest
Red Power
t hok
Den Eel
4 t hok
Broekhoest
Den Eel
cafe 't vervolg 2
Red Power
De Kromme 1
5 Broekhoest
t hok
De Kromme 1
cafe 't vervolg 2
Den Eel
Red Power

(Voor)ronden

  1. Den Eel (11pt)
  2. t hok (9pt)
  3. Red Power (9pt)
  4. Broekhoest (8pt)
  5. De Kromme 1 (4pt)
  6. cafe 't vervolg 2 (0pt)

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
APower Bikers0030036
BPatrick's fitness03313313
CDe Kromme 20000000
DDe Jeugdhuisvrienden03133313
EPapas Janssens0303039
Fcafe 't vervolg 10003003
1 Power Bikers
Patrick's fitness
De Kromme 2
cafe 't vervolg 1
Papas Janssens
De Jeugdhuisvrienden
2 Papas Janssens
De Jeugdhuisvrienden
Patrick's fitness
cafe 't vervolg 1
Power Bikers
De Kromme 2
3 De Jeugdhuisvrienden
De Kromme 2
Patrick's fitness
cafe 't vervolg 1
Papas Janssens
Power Bikers
4 cafe 't vervolg 1
Patrick's fitness
Power Bikers
De Kromme 2
De Jeugdhuisvrienden
Papas Janssens
5 Patrick's fitness
De Kromme 2
Papas Janssens
cafe 't vervolg 1
Power Bikers
De Jeugdhuisvrienden

(Voor)ronden

  1. Patrick's fitness (13pt)
  2. De Jeugdhuisvrienden (13pt)
  3. Papas Janssens (9pt)
  4. Power Bikers (6pt)
  5. cafe 't vervolg 1 (3pt)
  6. De Kromme 2 (0pt)

Extra partijen

11 en 12 cafe 't vervolg 2
De Kromme 2
9 en 10 De Kromme 1
cafe 't vervolg 1
7 en 8 Broekhoest
Power Bikers
5 en 6 Red Power
Papas Janssens
Halve Finale Den Eel
De Jeugdhuisvrienden
Halve Finale t hok
Patrick's fitness
Brons Finale Den Eel
t hok
Finale Patrick's fitness
De Jeugdhuisvrienden
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd333.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=333&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be