touwtrekken.be >> uitslagen >> Retie 13 mei 2018

Int. Janssens dag 3

X560(301=>312) Group 1

Ploeg Wa101202090706TOT
10sporta klubs Saldus557 kg3030306
12TTV Oele558 kg23333012
02TZC Kaiserberg557 kg3000000
09SZC Ebersecken540 kg3303309
07Getxo534 kg1003003
06Kilroe Ladies558 kg13333315
1 TZC Kaiserberg
Getxo
TTV Oele
Kilroe Ladies
sporta klubs Saldus
SZC Ebersecken
2 Kilroe Ladies
SZC Ebersecken
TTV Oele
Getxo
TZC Kaiserberg
sporta klubs Saldus
3 Kilroe Ladies
TTV Oele
sporta klubs Saldus
SZC Ebersecken
Getxo
TZC Kaiserberg
4 TTV Oele
SZC Ebersecken
Getxo
Kilroe Ladies
sporta klubs Saldus
TZC Kaiserberg
5 Kilroe Ladies
TZC Kaiserberg
SZC Ebersecken
sporta klubs Saldus
TTV Oele
Getxo

(Voor)ronden

  1. Kilroe Ladies (15pt)
  2. TTV Oele (12pt)
  3. SZC Ebersecken (9pt)
  4. sporta klubs Saldus (6pt)
  5. Getxo (3pt)
  6. TZC Kaiserberg (0pt)

X560(301=>312) Group 2

Ploeg Wa110401030805TOT
11MIX540 kg0000000
04T.A.F. Vazzola557 kg6300003
01Goiherri559 kg33313111
03SZC Sins557 kg53313313
08TTV Powerrangers554 kg2330017
05TTV Monnickendam557 kg7331018
1 T.A.F. Vazzola
TTV Monnickendam
SZC Sins
MIX
Goiherri
TTV Powerrangers
2 MIX
T.A.F. Vazzola
Goiherri
TTV Monnickendam
TTV Powerrangers
SZC Sins
3 TTV Powerrangers
TTV Monnickendam
Goiherri
MIX
SZC Sins
T.A.F. Vazzola
4 SZC Sins
TTV Powerrangers
TTV Monnickendam
MIX
Goiherri
T.A.F. Vazzola
5 Goiherri
T.A.F. Vazzola
TTV Powerrangers
MIX
SZC Sins
TTV Monnickendam

(Voor)ronden

  1. SZC Sins (13pt)
  2. Goiherri (11pt)
  3. TTV Monnickendam (8pt)
  4. TTV Powerrangers (7pt)
  5. T.A.F. Vazzola (3pt)
  6. MIX (0pt)

Y560(501=>507) Group 1

Ploeg Wa02050107040306TOT
02TTV Powerrangers575 kg133033315
05TTV De Berketrekkers550 kg00000000
01Fam. Janssens566 kg203031310
07SZC Ebersecken568 kg033333318
04Mertensmannen558 kg10300014
03TTV Powerrangers559 kg003103310
06TTV Elektrotrekkers556 kg30300104
1 TTV De Berketrekkers
Fam. Janssens
SZC Ebersecken
TTV Elektrotrekkers
TTV Powerrangers
Mertensmannen
2 TTV Powerrangers
Mertensmannen
Fam. Janssens
TTV Powerrangers
TTV De Berketrekkers
SZC Ebersecken
3 TTV Elektrotrekkers
SZC Ebersecken
TTV De Berketrekkers
Mertensmannen
TTV Powerrangers
Fam. Janssens
4 SZC Ebersecken
TTV Elektrotrekkers
TTV Powerrangers
TTV Powerrangers
Fam. Janssens
TTV De Berketrekkers
5 Mertensmannen
TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers
Fam. Janssens
TTV Powerrangers
TTV Elektrotrekkers
6 SZC Ebersecken
Mertensmannen
TTV Elektrotrekkers
TTV De Berketrekkers
TTV Powerrangers
TTV Powerrangers
7 TTV Powerrangers
SZC Ebersecken
TTV Powerrangers
Fam. Janssens
TTV Elektrotrekkers
Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. SZC Ebersecken (18pt)
  2. TTV Powerrangers (15pt)
  3. TTV Powerrangers (10pt)
  4. Fam. Janssens (10pt)
  5. Mertensmannen (4pt)
  6. TTV Elektrotrekkers (4pt)
  7. TTV De Berketrekkers (0pt)

M680(801=>821) Group 1

Ploeg Wa11131416171920050908TOT
11Heure668 kg133333333327
13TTV Vandakker657 kg20000000011
14Mertensmannen645 kg803303003315
16G-B676 kg203003103313
17SZC Ebersecken663 kg103333333324
19TTV Bekveld673 kg50300000014
20TTV. OKIA670 kg603310303316
05Eibergen675 kg703330333321
09VELKONIS678 kg70300030017
08Scorze671 kg40100010013
1 TTV Bekveld
Eibergen
SZC Ebersecken
TTV Vandakker
TTV. OKIA
Scorze
G-B
VELKONIS
Heure
Mertensmannen
2 G-B
TTV Bekveld
Eibergen
SZC Ebersecken
TTV Vandakker
Scorze
VELKONIS
Heure
Mertensmannen
TTV. OKIA
3 VELKONIS
G-B
TTV Bekveld
Eibergen
SZC Ebersecken
Scorze
Heure
Mertensmannen
TTV. OKIA
TTV Vandakker
4 Heure
VELKONIS
G-B
TTV Bekveld
Eibergen
Scorze
Mertensmannen
TTV. OKIA
TTV Vandakker
SZC Ebersecken
5 Mertensmannen
Heure
VELKONIS
G-B
TTV Bekveld
Scorze
TTV. OKIA
TTV Vandakker
SZC Ebersecken
Eibergen
6 TTV. OKIA
Mertensmannen
Heure
VELKONIS
G-B
Scorze
TTV Vandakker
SZC Ebersecken
Eibergen
TTV Bekveld
7 TTV Vandakker
TTV. OKIA
Mertensmannen
Heure
VELKONIS
Scorze
SZC Ebersecken
Eibergen
TTV Bekveld
G-B
8 SZC Ebersecken
TTV Vandakker
TTV. OKIA
Mertensmannen
Heure
Scorze
Eibergen
TTV Bekveld
G-B
VELKONIS
9 Eibergen
SZC Ebersecken
TTV Vandakker
TTV. OKIA
Mertensmannen
Scorze
TTV Bekveld
G-B
VELKONIS
Heure

(Voor)ronden

  1. Heure (27pt)
  2. SZC Ebersecken (24pt)
  3. Eibergen (21pt)
  4. TTV. OKIA (16pt)
  5. Mertensmannen (15pt)
  6. G-B (13pt)
  7. VELKONIS (7pt)
  8. TTV Bekveld (4pt)
  9. Scorze (3pt)
  10. TTV Vandakker (1pt)

M680(801=>821) Group 2

Ploeg Wa10121518210102060407TOT
10T.A.F. Vazzola667 kg30001001002
12LINCOLN TOWC679 kg633333031019
15sporta klubs Saldus675 kg53011000005
18TTV Bison667 kg1330133030013
21TTV Monnickendam645 kg41010003005
01Fam. Janssens662 kg630303030012
02TTV Lagerweij639 kg433333330021
06TZC Wieden626 kg31030000004
04Veenseboys675 kg831333333022
07TTV De Valleitrekkers679 kg233333333327
1 Fam. Janssens
TTV Lagerweij
TZC Wieden
LINCOLN TOWC
sporta klubs Saldus
TTV Bison
TTV De Valleitrekkers
T.A.F. Vazzola
TTV Monnickendam
Veenseboys
2 TTV De Valleitrekkers
Fam. Janssens
TTV Lagerweij
TZC Wieden
LINCOLN TOWC
TTV Bison
T.A.F. Vazzola
TTV Monnickendam
Veenseboys
sporta klubs Saldus
3 T.A.F. Vazzola
TTV De Valleitrekkers
Fam. Janssens
TTV Lagerweij
TZC Wieden
TTV Bison
TTV Monnickendam
Veenseboys
sporta klubs Saldus
LINCOLN TOWC
4 TTV Monnickendam
T.A.F. Vazzola
TTV De Valleitrekkers
Fam. Janssens
TTV Lagerweij
TTV Bison
Veenseboys
sporta klubs Saldus
LINCOLN TOWC
TZC Wieden
5 Veenseboys
TTV Monnickendam
T.A.F. Vazzola
TTV De Valleitrekkers
Fam. Janssens
TTV Bison
sporta klubs Saldus
LINCOLN TOWC
TZC Wieden
TTV Lagerweij
6 sporta klubs Saldus
Veenseboys
TTV Monnickendam
T.A.F. Vazzola
TTV De Valleitrekkers
TTV Bison
LINCOLN TOWC
TZC Wieden
TTV Lagerweij
Fam. Janssens
7 LINCOLN TOWC
sporta klubs Saldus
Veenseboys
TTV Monnickendam
T.A.F. Vazzola
TTV Bison
TZC Wieden
TTV Lagerweij
Fam. Janssens
TTV De Valleitrekkers
8 TZC Wieden
LINCOLN TOWC
sporta klubs Saldus
Veenseboys
TTV Monnickendam
TTV Bison
TTV Lagerweij
Fam. Janssens
TTV De Valleitrekkers
T.A.F. Vazzola
9 TTV Lagerweij
TZC Wieden
LINCOLN TOWC
sporta klubs Saldus
Veenseboys
TTV Bison
Fam. Janssens
TTV De Valleitrekkers
T.A.F. Vazzola
TTV Monnickendam

(Voor)ronden

  1. TTV De Valleitrekkers (27pt)
  2. Veenseboys (22pt)
  3. TTV Lagerweij (21pt)
  4. LINCOLN TOWC (19pt)
  5. TTV Bison (13pt)
  6. Fam. Janssens (12pt)
  7. TTV Monnickendam (5pt)
  8. sporta klubs Saldus (5pt)
  9. TZC Wieden (4pt)
  10. T.A.F. Vazzola (2pt)

Extra partijen

SF X560 Kilroe Ladies
Goiherri
SF X560 TTV Oele
SZC Sins
Bronze X560 Goiherri
TTV Oele
Final X560 SZC Sins
Kilroe Ladies
SF Y560 SZC Ebersecken
Fam. Janssens
SF Y560 TTV Powerrangers
TTV Powerrangers
Bronze Y560 TTV Powerrangers
Fam. Janssens
Final Y560 SZC Ebersecken
TTV Powerrangers
SF M680 Heure
Veenseboys
SF M680 SZC Ebersecken
TTV De Valleitrekkers
Bronze M680 Veenseboys
TTV De Valleitrekkers
Final M680 SZC Ebersecken
Heure
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd325.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=325&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be