touwtrekken.be >> uitslagen >> Retie 12 mei 2018

Int. Janssens dag 2

M720(901=>913) Group 1

Ploeg Wa130709080306TOT
13Goiherri693 kg2033006
07LINCOLN TOWC698 kg03333113
09G_B687 kg1000000
08sporta klubs Saldus711 kg0003104
03Eibergen715 kg1303107
06Heure694 kg13133313
1 LINCOLN TOWC
G_B
sporta klubs Saldus
Heure
Goiherri
Eibergen
2 Goiherri
LINCOLN TOWC
G_B
Heure
Eibergen
sporta klubs Saldus
3 Eibergen
Goiherri
LINCOLN TOWC
Heure
sporta klubs Saldus
G_B
4 sporta klubs Saldus
Eibergen
Goiherri
Heure
G_B
LINCOLN TOWC
5 G_B
sporta klubs Saldus
Eibergen
Heure
LINCOLN TOWC
Goiherri

(Voor)ronden

  1. LINCOLN TOWC (13pt)
  2. Heure (13pt)
  3. Eibergen (7pt)
  4. Goiherri (6pt)
  5. sporta klubs Saldus (4pt)
  6. G_B (0pt)

M720(901=>913) Group 2

Ploeg Wa101112040501TOT
10TTV touwtje697 kg2100034
11Scorze678 kg4110013
12TTV Bekveld712 kg4310138
04TTV De Valleitrekkers690 kg03333315
05VELKONIS709 kg13310310
01Fam. Janssens712 kg3010001
1 TTV De Valleitrekkers
VELKONIS
TTV Bekveld
TTV touwtje
Fam. Janssens
Scorze
2 Fam. Janssens
TTV De Valleitrekkers
VELKONIS
TTV touwtje
Scorze
TTV Bekveld
3 Scorze
Fam. Janssens
TTV De Valleitrekkers
TTV touwtje
TTV Bekveld
VELKONIS
4 TTV Bekveld
Scorze
Fam. Janssens
TTV touwtje
VELKONIS
TTV De Valleitrekkers
5 VELKONIS
TTV Bekveld
Scorze
TTV touwtje
TTV De Valleitrekkers
Fam. Janssens

(Voor)ronden

  1. TTV De Valleitrekkers (15pt)
  2. VELKONIS (10pt)
  3. TTV Bekveld (8pt)
  4. TTV touwtje (4pt)
  5. Scorze (3pt)
  6. Fam. Janssens (1pt)

W560(201=>206) Group 1

Ploeg Wa010403060205TOT
01Goiherri469 kg0000000
04TTV Monnickendam552 kg0330006
03SZC Sins523 kg0300003
06Heure540 kg13333315
02TZC Kaiserberg553 kg0333009
05Fam. Janssens543 kg03330312
1 Goiherri
TTV Monnickendam
SZC Sins
Fam. Janssens
TZC Kaiserberg
Heure
2 TZC Kaiserberg
Goiherri
TTV Monnickendam
Fam. Janssens
Heure
SZC Sins
3 Heure
TZC Kaiserberg
Goiherri
Fam. Janssens
SZC Sins
TTV Monnickendam
4 SZC Sins
Heure
TZC Kaiserberg
Fam. Janssens
TTV Monnickendam
Goiherri
5 TTV Monnickendam
SZC Sins
Heure
Fam. Janssens
Goiherri
TZC Kaiserberg

(Voor)ronden

  1. Heure (15pt)
  2. Fam. Janssens (12pt)
  3. TZC Kaiserberg (9pt)
  4. TTV Monnickendam (6pt)
  5. SZC Sins (3pt)
  6. Goiherri (0pt)

M640(701=>733) Group 1

Ploeg Wa1012162227310709TOT
10SZC Waltenschwil Kalle577 kg403000003
12Scorze636 kg233001007
16Getxo639 kg600001001
22Mertensmannen638 kg6333131014
27SZC Ebersecken588 kg2333130114
31TTV Bekveld639 kg231100005
07Eibergen634 kg6333133016
09TZC Wieden630 kg3333313319
1 SZC Waltenschwil Kalle
Mertensmannen
TTV Bekveld
TZC Wieden
Getxo
SZC Ebersecken
2 Eibergen
Getxo
SZC Waltenschwil Kalle
Scorze
TZC Wieden
TTV Bekveld
3 Mertensmannen
SZC Ebersecken
TZC Wieden
Eibergen
Scorze
TTV Bekveld
4 Getxo
Scorze
Mertensmannen
Eibergen
SZC Waltenschwil Kalle
SZC Ebersecken
5 TZC Wieden
Scorze
SZC Ebersecken
Eibergen
TTV Bekveld
Getxo
6 SZC Waltenschwil Kalle
TZC Wieden
SZC Ebersecken
Mertensmannen
Scorze
Eibergen
7 Mertensmannen
Getxo
SZC Ebersecken
TTV Bekveld
SZC Waltenschwil Kalle
TZC Wieden
8 Mertensmannen
Eibergen
TTV Bekveld
Scorze
SZC Waltenschwil Kalle
Getxo
9 Mertensmannen
SZC Ebersecken
Scorze
TZC Wieden
SZC Waltenschwil Kalle
Getxo
10 TTV Bekveld
Eibergen

(Voor)ronden

  1. TZC Wieden (19pt)
  2. Eibergen (16pt)
  3. SZC Ebersecken (14pt)
  4. Mertensmannen (14pt)
  5. Scorze (7pt)
  6. TTV Bekveld (5pt)
  7. SZC Waltenschwil Kalle (3pt)
  8. Getxo (1pt)

M640(701=>733) Group 2

Ploeg Wa1318192026282906TOT
13T.A.F. Vazzola633 kg300000033
18Heure639 kg7313003313
19LINCOLN TOWC638 kg6313003313
20TTV Vandakker623 kg130000036
26SZC Ebersecken629 kg0333313319
28SZC Stans-Oberdorf622 kg2333313319
29TTV Bison638 kg130030039
06TZC Kaiserberg633 kg200000000
1 Heure
TTV Vandakker
SZC Stans-Oberdorf
TZC Kaiserberg
SZC Ebersecken
T.A.F. Vazzola
2 TTV Bison
Heure
T.A.F. Vazzola
LINCOLN TOWC
TTV Vandakker
TZC Kaiserberg
3 TTV Bison
LINCOLN TOWC
T.A.F. Vazzola
SZC Ebersecken
SZC Stans-Oberdorf
Heure
4 TTV Vandakker
TZC Kaiserberg
SZC Stans-Oberdorf
TTV Bison
LINCOLN TOWC
SZC Ebersecken
5 TTV Bison
LINCOLN TOWC
SZC Stans-Oberdorf
Heure
T.A.F. Vazzola
TTV Vandakker
6 TZC Kaiserberg
Heure
SZC Stans-Oberdorf
SZC Ebersecken
LINCOLN TOWC
TTV Bison
7 T.A.F. Vazzola
TTV Vandakker
SZC Stans-Oberdorf
SZC Ebersecken
TZC Kaiserberg
Heure
8 SZC Ebersecken
TTV Bison
TTV Vandakker
LINCOLN TOWC
TZC Kaiserberg
T.A.F. Vazzola
9 Heure
SZC Stans-Oberdorf
TTV Vandakker
SZC Ebersecken
TZC Kaiserberg
LINCOLN TOWC
10 T.A.F. Vazzola
TTV Bison

(Voor)ronden

  1. SZC Ebersecken (19pt)
  2. SZC Stans-Oberdorf (19pt)
  3. LINCOLN TOWC (13pt)
  4. Heure (13pt)
  5. TTV Bison (9pt)
  6. TTV Vandakker (6pt)
  7. T.A.F. Vazzola (3pt)
  8. TZC Kaiserberg (0pt)

M640(701=>733) Group 3

Ploeg Wa1115212425020308TOT
11TTV De Valleitrekkers636 kg4033310313
15Veenseboys639 kg5333331319
21TTV Powerrangers631 kg200030014
24G_B636 kg300330039
25Jeux Breton CASSON622 kg100000000
02SF Goldscheuer634 kg1103330313
03TTV Lagerweij638 kg4313333319
08SZC Mosnang599 kg400103004
1 Veenseboys
TTV De Valleitrekkers
G_B
TTV Powerrangers
Jeux Breton CASSON
SF Goldscheuer
2 TTV Lagerweij
Jeux Breton CASSON
G_B
SZC Mosnang
TTV Powerrangers
Veenseboys
3 SZC Mosnang
SF Goldscheuer
TTV Powerrangers
TTV De Valleitrekkers
TTV Lagerweij
G_B
4 Jeux Breton CASSON
TTV Lagerweij
TTV De Valleitrekkers
SZC Mosnang
Veenseboys
SF Goldscheuer
5 SZC Mosnang
TTV Lagerweij
Jeux Breton CASSON
TTV Powerrangers
G_B
SF Goldscheuer
6 TTV De Valleitrekkers
TTV Powerrangers
SZC Mosnang
Veenseboys
TTV Lagerweij
SF Goldscheuer
7 G_B
Jeux Breton CASSON
TTV Powerrangers
TTV De Valleitrekkers
Veenseboys
SF Goldscheuer
8 TTV De Valleitrekkers
SZC Mosnang
Jeux Breton CASSON
TTV Lagerweij
Veenseboys
G_B
9 TTV De Valleitrekkers
Veenseboys
Jeux Breton CASSON
TTV Powerrangers
SF Goldscheuer
TTV Lagerweij
10 G_B
SZC Mosnang

(Voor)ronden

  1. TTV Lagerweij (19pt)
  2. Veenseboys (19pt)
  3. SF Goldscheuer (13pt)
  4. TTV De Valleitrekkers (13pt)
  5. G_B (9pt)
  6. TTV Powerrangers (4pt)
  7. SZC Mosnang (4pt)
  8. Jeux Breton CASSON (0pt)

M640(701=>733) Group 4

Ploeg Wa1417303233040105TOT
14TTV Oele608 kg400010001
17SZC Luthern631 kg1313333319
30SZC Engelberg599 kg3313333319
32TTV. OKIA637 kg430033009
33Mix team605 kg210000001
04TZC Simonswald598 kg630003118
01Fam. Janssens638 kg4300331313
05Goiherri625 kg9300331010
1 TZC Simonswald
Fam. Janssens
SZC Luthern
TTV Oele
Mix team
Goiherri
2 TTV. OKIA
Mix team
TZC Simonswald
SZC Engelberg
TTV Oele
SZC Luthern
3 SZC Engelberg
Goiherri
TTV Oele
Fam. Janssens
TTV. OKIA
SZC Luthern
4 SZC Engelberg
TZC Simonswald
Goiherri
Mix team
TTV. OKIA
Fam. Janssens
5 SZC Engelberg
SZC Luthern
Mix team
TTV Oele
TTV. OKIA
Goiherri
6 TZC Simonswald
TTV Oele
Goiherri
Fam. Janssens
TTV. OKIA
SZC Engelberg
7 Fam. Janssens
TZC Simonswald
TTV Oele
SZC Luthern
Mix team
Goiherri
8 TTV. OKIA
TZC Simonswald
Mix team
Fam. Janssens
SZC Engelberg
SZC Luthern
9 TTV Oele
Goiherri
Mix team
Fam. Janssens
TZC Simonswald
TTV. OKIA
10 SZC Engelberg
SZC Luthern

(Voor)ronden

  1. SZC Luthern (19pt)
  2. SZC Engelberg (19pt)
  3. Fam. Janssens (13pt)
  4. Goiherri (10pt)
  5. TTV. OKIA (9pt)
  6. TZC Simonswald (8pt)
  7. Mix team (1pt)
  8. TTV Oele (1pt)

Extra partijen

SF M720 LINCOLN TOWC
VELKONIS
SF M720 Heure
TTV De Valleitrekkers
Bronze M720 VELKONIS
TTV De Valleitrekkers
Final M720 Heure
LINCOLN TOWC
SF W560 Heure
TTV Monnickendam
SF W560 Fam. Janssens
TZC Kaiserberg
Bronze W560 TTV Monnickendam
TZC Kaiserberg
Final W560 Fam. Janssens
Heure
QF M640 TZC Wieden
SZC Stans-Oberdorf
QF M640 Veenseboys
SZC Luthern
QF M640 SZC Engelberg
TTV Lagerweij
QF M640 SZC Ebersecken
Eibergen
SF M640 SZC Stans-Oberdorf
SZC Luthern
SF M640 SZC Ebersecken
SZC Engelberg
Bronze H640 SZC Stans-Oberdorf
SZC Engelberg
Final H640 SZC Ebersecken
SZC Luthern
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd324.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=324&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be