touwtrekken.be >> uitslagen >> Hooglede 25 mei 2013

TTWHG

- 16 (90 jaar samen)

Ploeg WaABCDETOT
AKajotters Hooglede030137
BStoere Jenos000336
CChiro Tiptiens0333312
DJenos Pluimpjes010034
EDe joenge Gjeetn000000
1 Kajotters Hooglede
Chiro Tiptiens
Stoere Jenos
Jenos Pluimpjes
2 De joenge Gjeetn
Stoere Jenos
Kajotters Hooglede
Chiro Tiptiens
3 Jenos Pluimpjes
Kajotters Hooglede
De joenge Gjeetn
Chiro Tiptiens
4 De joenge Gjeetn
Jenos Pluimpjes
Stoere Jenos
Kajotters Hooglede
5 Chiro Tiptiens
Stoere Jenos
De joenge Gjeetn
Jenos Pluimpjes

(Voor)ronden

  1. Chiro Tiptiens (12pt)
  2. Kajotters Hooglede (7pt)
  3. Stoere Jenos (6pt)
  4. Jenos Pluimpjes (4pt)
  5. De joenge Gjeetn (0pt)

16 (A)

Ploeg WaABCDEFTOT
ADe Vlinder0000314
BStraffe Jenos03333315
CKLJ Gits03033312
DJenos Mix0300306
EDe oede Gjeetn0000000
FZoeber0100337
1 De Vlinder
Straffe Jenos
KLJ Gits
Zoeber
De oede Gjeetn
Jenos Mix
2 De oede Gjeetn
De Vlinder
Straffe Jenos
Zoeber
Jenos Mix
KLJ Gits
3 Jenos Mix
De oede Gjeetn
De Vlinder
Zoeber
KLJ Gits
Straffe Jenos
4 KLJ Gits
Jenos Mix
De oede Gjeetn
Zoeber
Straffe Jenos
De Vlinder
5 Straffe Jenos
KLJ Gits
Jenos Mix
Zoeber
De Vlinder
De oede Gjeetn

(Voor)ronden

  1. Straffe Jenos (15pt)
  2. KLJ Gits (12pt)
  3. Zoeber (7pt)
  4. Jenos Mix (6pt)
  5. De Vlinder (4pt)
  6. De oede Gjeetn (0pt)

16 (B)

Ploeg WaABCDETOT
AKLJ Hooglede000303
B't JOC trekt WOK030306
CJenos Papa's0333110
DAspis000000
EJenos Ladies0331310
1 KLJ Hooglede
Jenos Papa's
't JOC trekt WOK
Aspis
2 Jenos Ladies
't JOC trekt WOK
KLJ Hooglede
Jenos Papa's
3 Aspis
KLJ Hooglede
Jenos Ladies
Jenos Papa's
4 Jenos Ladies
Aspis
't JOC trekt WOK
KLJ Hooglede
5 Jenos Papa's
't JOC trekt WOK
Jenos Ladies
Aspis

(Voor)ronden

  1. Jenos Papa's (10pt)
  2. Jenos Ladies (10pt)
  3. 't JOC trekt WOK (6pt)
  4. KLJ Hooglede (3pt)
  5. Aspis (0pt)

Extra partijen

Halve Finale Straffe Jenos
Jenos Ladies
Halve Finale KLJ Gits
Jenos Papa's
Brons Finale Jenos Ladies
KLJ Gits
Finale Jenos Papa's
Straffe Jenos
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd249.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=249&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be