touwtrekken.be >> uitslagen >> Ooidonk Deinze 20 augustus 2006

Belgisch Kampioenschap

Dames + Jeugd

Ploeg WaABCDETOT
ABerketrekkeres J0333110
BDe Joliekes D003003
CTTV Versieck D000000
DTTV Mertensmannen J003339
EDe Boerekes J013105
1 Berketrekkeres J
De Joliekes D
TTV Versieck D
TTV Mertensmannen J
2 De Boerekes J
TTV Versieck D
Berketrekkeres J
De Joliekes D
3 TTV Mertensmannen J
Berketrekkeres J
De Boerekes J
De Joliekes D
4 De Boerekes J
TTV Mertensmannen J
TTV Versieck D
Berketrekkeres J
5 De Joliekes D
TTV Versieck D
De Boerekes J
TTV Mertensmannen J

(Voor)ronden

  1. Berketrekkeres J (10pt)
  2. TTV Mertensmannen J (9pt)
  3. De Boerekes J (5pt)
  4. De Joliekes D (3pt)
  5. TTV Versieck D (0pt)

heren 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ADaltons0110300005
BTTC De Stove01103300311
CDe modesten0110300005
Dpony's03333303321
EVersieck 20000000000
FTTV Versieck03030310010
GSpivan03333313322
HFredotrans03330330015
ITTV VANDOORNE03030330315
1 Daltons
TTC De Stove
De modesten
pony's
Versieck 2
TTV Versieck
Spivan
Fredotrans
2 TTV VANDOORNE
Daltons
TTC De Stove
De modesten
TTV Versieck
Spivan
Fredotrans
pony's
3 Versieck 2
TTV VANDOORNE
Daltons
TTC De Stove
Spivan
Fredotrans
pony's
De modesten
4 TTV Versieck
Versieck 2
TTV VANDOORNE
Daltons
Fredotrans
pony's
De modesten
TTC De Stove
5 Spivan
TTV Versieck
Versieck 2
TTV VANDOORNE
pony's
De modesten
TTC De Stove
Daltons
6 Fredotrans
Spivan
TTV Versieck
Versieck 2
De modesten
TTC De Stove
Daltons
TTV VANDOORNE
7 pony's
Fredotrans
Spivan
TTV Versieck
TTC De Stove
Daltons
TTV VANDOORNE
Versieck 2
8 De modesten
pony's
Fredotrans
Spivan
Daltons
TTV VANDOORNE
Versieck 2
TTV Versieck
9 TTC De Stove
De modesten
pony's
Fredotrans
TTV VANDOORNE
Versieck 2
TTV Versieck
Spivan

(Voor)ronden

  1. Spivan (22pt)
  2. pony's (21pt)
  3. TTV VANDOORNE (15pt)
  4. Fredotrans (15pt)
  5. TTC De Stove (11pt)
  6. TTV Versieck (10pt)
  7. De modesten (5pt)
  8. Daltons (5pt)
  9. Versieck 2 (0pt)

heren 640

Ploeg WaABCDETOT
ATTV Mertensmannen000000
BDe Boerekes030104
CBerketrekkers0331310
DDe Galliers031138
EDe Modesten033006
1 TTV Mertensmannen
De Boerekes
Berketrekkers
De Galliers
2 De Modesten
Berketrekkers
TTV Mertensmannen
De Boerekes
3 De Galliers
TTV Mertensmannen
De Modesten
De Boerekes
4 De Modesten
De Galliers
Berketrekkers
TTV Mertensmannen
5 De Boerekes
Berketrekkers
De Modesten
De Galliers

(Voor)ronden

  1. Berketrekkers (10pt)
  2. De Galliers (8pt)
  3. De Modesten (6pt)
  4. De Boerekes (4pt)
  5. TTV Mertensmannen (0pt)

Extra partijen

Kleine finale 6 tallen Fredotrans
Vandoorne
Finale 6 tallen Spivan
Pony`s
Kleine finale 8tal 640 Modesten
Boerekes
Finale 8tal 640 Berketrekkers
Galliers
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd22.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=22&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be