touwtrekken.be >> uitslagen >> Heestert 3 juni 2011

Meifeesten Heestert

Gemengde reeks

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ATTV Versieck03333333324
BLandelijke Gilde Heest00333333018
CKLJ Anzegem00033303012
DWaterhoek Dames0000100304
ESparta Heestert0000130307
FDe Klokke0000300306
G't Gaperke00033333015
HWaterhoek Mannen0000000000
IKLJ Heestert00333333321
1 Landelijke Gilde Heest
KLJ Anzegem
Waterhoek Dames
Sparta Heestert
KLJ Heestert
Waterhoek Mannen
't Gaperke
De Klokke
2 TTV Versieck
Landelijke Gilde Heest
KLJ Anzegem
Waterhoek Dames
Waterhoek Mannen
't Gaperke
De Klokke
Sparta Heestert
3 KLJ Heestert
TTV Versieck
Landelijke Gilde Heest
KLJ Anzegem
't Gaperke
De Klokke
Sparta Heestert
Waterhoek Dames
4 Waterhoek Mannen
KLJ Heestert
TTV Versieck
Landelijke Gilde Heest
De Klokke
Sparta Heestert
Waterhoek Dames
KLJ Anzegem
5 't Gaperke
Waterhoek Mannen
KLJ Heestert
TTV Versieck
Sparta Heestert
Waterhoek Dames
KLJ Anzegem
Landelijke Gilde Heest
6 De Klokke
't Gaperke
Waterhoek Mannen
KLJ Heestert
Waterhoek Dames
KLJ Anzegem
Landelijke Gilde Heest
TTV Versieck
7 Sparta Heestert
De Klokke
't Gaperke
Waterhoek Mannen
KLJ Anzegem
Landelijke Gilde Heest
TTV Versieck
KLJ Heestert
8 Waterhoek Dames
Sparta Heestert
De Klokke
't Gaperke
Landelijke Gilde Heest
TTV Versieck
KLJ Heestert
Waterhoek Mannen
9 KLJ Anzegem
Waterhoek Dames
Sparta Heestert
De Klokke
TTV Versieck
KLJ Heestert
Waterhoek Mannen
't Gaperke

(Voor)ronden

  1. TTV Versieck (24pt)
  2. KLJ Heestert (21pt)
  3. Landelijke Gilde Heest (18pt)
  4. 't Gaperke (15pt)
  5. KLJ Anzegem (12pt)
  6. Sparta Heestert (7pt)
  7. De Klokke (6pt)
  8. Waterhoek Dames (4pt)
  9. Waterhoek Mannen (0pt)

Extra partijen

undefined Landelijke Gilde Heest
KLJ Heestert
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd214.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=214&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be