touwtrekken.be >> uitslagen >> pulderbos 29 mei 2011

Competitie Boerekes

GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A511 Mertensmannen G555 kg1301133314
B543 Grasgrieten G600 kg000000033
C503 Fam. Janssens G577 kg0331033316
D508 powerrangers G559 kg1131133315
E509 Boerekes G560 kg3133113315
F501 Berketrekkers G560 kg003001037
G514 Jagersrust G560 kg003000339
HMix590 kg100000000
1 511 Mertensmannen G
543 Grasgrieten G
503 Fam. Janssens G
508 powerrangers G
Mix
514 Jagersrust G
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
2 514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
543 Grasgrieten G
503 Fam. Janssens G
Mix
501 Berketrekkers G
509 Boerekes G
508 powerrangers G
3 501 Berketrekkers G
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
543 Grasgrieten G
Mix
509 Boerekes G
508 powerrangers G
503 Fam. Janssens G
4 509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
514 Jagersrust G
511 Mertensmannen G
Mix
508 powerrangers G
503 Fam. Janssens G
543 Grasgrieten G
5 508 powerrangers G
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
514 Jagersrust G
Mix
503 Fam. Janssens G
543 Grasgrieten G
511 Mertensmannen G
6 503 Fam. Janssens G
508 powerrangers G
509 Boerekes G
501 Berketrekkers G
Mix
543 Grasgrieten G
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
7 543 Grasgrieten G
503 Fam. Janssens G
508 powerrangers G
509 Boerekes G
Mix
511 Mertensmannen G
514 Jagersrust G
501 Berketrekkers G

(Voor)ronden

  1. 503 Fam. Janssens G (16pt)
  2. 508 powerrangers G (15pt)
  3. 509 Boerekes G (15pt)
  4. 511 Mertensmannen G (14pt)
  5. 514 Jagersrust G (9pt)
  6. 501 Berketrekkers G (7pt)
  7. 543 Grasgrieten G (3pt)
  8. Mix (0pt)

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A205 Fam. Janssens C716 kg2333101314
B207 Vandakker C732 kg001310016
C215 Jagersrust C736 kg201110036
D225 Berketrekkers C769 kg000100034
E219 powerrangers C713 kg0111310310
F832 Fam. Janssens H680 kg2333311317
G213 Mertensmannen C690 kg2133331317
H210 Boerekes C750 kg501000001
1 205 Fam. Janssens C
207 Vandakker C
215 Jagersrust C
225 Berketrekkers C
210 Boerekes C
213 Mertensmannen C
832 Fam. Janssens H
219 powerrangers C
2 213 Mertensmannen C
205 Fam. Janssens C
207 Vandakker C
215 Jagersrust C
210 Boerekes C
832 Fam. Janssens H
219 powerrangers C
225 Berketrekkers C
3 832 Fam. Janssens H
213 Mertensmannen C
205 Fam. Janssens C
207 Vandakker C
210 Boerekes C
219 powerrangers C
225 Berketrekkers C
215 Jagersrust C
4 219 powerrangers C
832 Fam. Janssens H
213 Mertensmannen C
205 Fam. Janssens C
210 Boerekes C
225 Berketrekkers C
215 Jagersrust C
207 Vandakker C
5 225 Berketrekkers C
219 powerrangers C
832 Fam. Janssens H
213 Mertensmannen C
210 Boerekes C
215 Jagersrust C
207 Vandakker C
205 Fam. Janssens C
6 215 Jagersrust C
225 Berketrekkers C
219 powerrangers C
832 Fam. Janssens H
210 Boerekes C
207 Vandakker C
205 Fam. Janssens C
213 Mertensmannen C
7 207 Vandakker C
215 Jagersrust C
225 Berketrekkers C
219 powerrangers C
210 Boerekes C
205 Fam. Janssens C
213 Mertensmannen C
832 Fam. Janssens H

(Voor)ronden

  1. 832 Fam. Janssens H (17pt)
  2. 213 Mertensmannen C (17pt)
  3. 205 Fam. Janssens C (14pt)
  4. 219 powerrangers C (10pt)
  5. 207 Vandakker C (6pt)
  6. 215 Jagersrust C (6pt)
  7. 225 Berketrekkers C (4pt)
  8. 210 Boerekes C (1pt)

recreanten

Ploeg WaABCDEFGTOT
ABoerekes Jeugdf00030115
BLandelijke Gilde030331313
CBrandweer033331316
DKLJ Jeugd00000011
EKLJ Heren03003309
FBoerekes Heren01113039
GGeitewollensokken J01001305
1 Landelijke Gilde
Brandweer
KLJ Jeugd
Geitewollensokken J
Boerekes Heren
KLJ Heren
2 Boerekes Jeugdf
Landelijke Gilde
Brandweer
Boerekes Heren
KLJ Heren
KLJ Jeugd
3 Geitewollensokken J
Boerekes Jeugdf
Landelijke Gilde
KLJ Heren
KLJ Jeugd
Brandweer
4 Boerekes Heren
Geitewollensokken J
Boerekes Jeugdf
KLJ Jeugd
Brandweer
Landelijke Gilde
5 KLJ Heren
Boerekes Heren
Geitewollensokken J
Brandweer
Landelijke Gilde
Boerekes Jeugdf
6 KLJ Jeugd
KLJ Heren
Boerekes Heren
Landelijke Gilde
Boerekes Jeugdf
Geitewollensokken J
7 Brandweer
KLJ Jeugd
KLJ Heren
Boerekes Jeugdf
Geitewollensokken J
Boerekes Heren

(Voor)ronden

  1. Brandweer (16pt)
  2. Landelijke Gilde (13pt)
  3. KLJ Heren (9pt)
  4. Boerekes Heren (9pt)
  5. Geitewollensokken J (5pt)
  6. Boerekes Jeugdf (5pt)
  7. KLJ Jeugd (1pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd199.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=199&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be