touwtrekken.be >> uitslagen >> Ruiselede 17 april 2006

Touwtrektornooi()KLJ Ruiselede

Gevorderde 6 tal

Ploeg WaABCDEFGTOT
ASpivan003013310
BPony`s033333318
CDe Klokketrekkers00000112
DDe Stove030333315
EVersieck010303310
FVandoorne00010012
G't Parochiebladje00010012
1 Spivan
Pony`s
De Klokketrekkers
De Stove
Versieck
Vandoorne
2 't Parochiebladje
Spivan
Pony`s
Versieck
Vandoorne
De Klokketrekkers
3 De Stove
't Parochiebladje
Spivan
Vandoorne
De Klokketrekkers
Pony`s
4 Versieck
De Stove
't Parochiebladje
De Klokketrekkers
Pony`s
Spivan
5 Vandoorne
Versieck
De Stove
Pony`s
Spivan
't Parochiebladje
6 De Klokketrekkers
Vandoorne
Versieck
Spivan
't Parochiebladje
De Stove
7 Pony`s
De Klokketrekkers
Vandoorne
't Parochiebladje
De Stove
Versieck

(Voor)ronden

  1. Pony`s (18pt)
  2. De Stove (15pt)
  3. Spivan (10pt)
  4. Versieck (10pt)
  5. 't Parochiebladje (2pt)
  6. Vandoorne (2pt)
  7. De Klokketrekkers (2pt)

Recreanten 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHITOT
AKLJ Knesselare gemengd0003000003
BKLJ Ruiselede 103330001010
CKLJ Ruiselede 20303100007
DTeam Poekefeesten0000000000
EKLJ Ruiselede 303313333322
FKLJ Knesselare03333031117
GVersieck gemengd03333001114
HFredotrans03133011315
IKPJ Ede03333011014
1 KLJ Knesselare gemengd
KLJ Ruiselede 1
KLJ Ruiselede 2
Team Poekefeesten
KLJ Ruiselede 3
KLJ Knesselare
Versieck gemengd
Fredotrans
2 KPJ Ede
KLJ Knesselare gemengd
KLJ Ruiselede 1
KLJ Ruiselede 2
KLJ Knesselare
Versieck gemengd
Fredotrans
Team Poekefeesten
3 KLJ Ruiselede 3
KPJ Ede
KLJ Knesselare gemengd
KLJ Ruiselede 1
Versieck gemengd
Fredotrans
Team Poekefeesten
KLJ Ruiselede 2
4 KLJ Knesselare
KLJ Ruiselede 3
KPJ Ede
KLJ Knesselare gemengd
Fredotrans
Team Poekefeesten
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 1
5 Versieck gemengd
KLJ Knesselare
KLJ Ruiselede 3
KPJ Ede
Team Poekefeesten
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 1
KLJ Knesselare gemengd
6 Fredotrans
Versieck gemengd
KLJ Knesselare
KLJ Ruiselede 3
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 1
KLJ Knesselare gemengd
KPJ Ede
7 Team Poekefeesten
Fredotrans
Versieck gemengd
KLJ Knesselare
KLJ Ruiselede 1
KLJ Knesselare gemengd
KPJ Ede
KLJ Ruiselede 3
8 KLJ Ruiselede 2
Team Poekefeesten
Fredotrans
Versieck gemengd
KLJ Knesselare gemengd
KPJ Ede
KLJ Ruiselede 3
KLJ Knesselare
9 KLJ Ruiselede 1
KLJ Ruiselede 2
Team Poekefeesten
Fredotrans
KPJ Ede
KLJ Ruiselede 3
KLJ Knesselare
Versieck gemengd

(Voor)ronden

  1. KLJ Ruiselede 3 (22pt)
  2. KLJ Knesselare (17pt)
  3. Fredotrans (15pt)
  4. Versieck gemengd (14pt)
  5. KPJ Ede (14pt)
  6. KLJ Ruiselede 1 (10pt)
  7. KLJ Ruiselede 2 (7pt)
  8. KLJ Knesselare gemengd (3pt)
  9. Team Poekefeesten (0pt)

Dames 6 tal trek 1

Ploeg WaABCTOT
Aklj Ruiselede0000
BVersieck0336
CFredotrans0303
1 klj Ruiselede
Versieck
2 Fredotrans
klj Ruiselede
3 Fredotrans
Versieck

(Voor)ronden

  1. Versieck (6pt)
  2. Fredotrans (3pt)
  3. klj Ruiselede (0pt)

Dames 6 tal trek 2

Ploeg WaABCTOT
Aklj Ruiselede0000
BVersieck0336
CFredotrans0303
1 klj Ruiselede
Versieck
2 Fredotrans
klj Ruiselede
3 Fredotrans
Versieck

(Voor)ronden

  1. Versieck (6pt)
  2. Fredotrans (3pt)
  3. klj Ruiselede (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd18.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=18&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be