touwtrekken.be >> uitslagen >> Pulderbos 30 mei 2010

Competitie Boerekes

GENSB

Ploeg WaABCDETOT
A514 Jagersrust G557 kg030306
BMiX550 kg000101
C509 Boerekes G557 kg0333312
D539 Jagersrust G2539 kg101001
E508 powerrangers G560 kg033039
1 514 Jagersrust G
509 Boerekes G
MiX
539 Jagersrust G2
2 508 powerrangers G
MiX
514 Jagersrust G
509 Boerekes G
3 539 Jagersrust G2
514 Jagersrust G
508 powerrangers G
509 Boerekes G
4 508 powerrangers G
539 Jagersrust G2
MiX
514 Jagersrust G
5 509 Boerekes G
MiX
508 powerrangers G
539 Jagersrust G2

(Voor)ronden

  1. 509 Boerekes G (12pt)
  2. 508 powerrangers G (9pt)
  3. 514 Jagersrust G (6pt)
  4. MiX (1pt)
  5. 539 Jagersrust G2 (1pt)

Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHIJKTOT
A213 Mertensmannen C708 kg000000001001
B205 Fam. Janssens C758 kg0330030310114
C207 Vandakker C699 kg030000010004
D219 powerrangers C714 kg0333131310018
E832 Fam. Janssens H680 kg2333130310017
F225 Berketrekkers C746 kg030300000006
G215 Jagersrust C2725 kg4333133330123
H240 Boerekes C 2730 kg030100300007
I812 Mertensmannen H675 kg2113113030013
J210 Boerekes C760 kg0333333333330
K235 Jagersrust C795 kg0313333133023
1 205 Fam. Janssens C
207 Vandakker C
219 powerrangers C
832 Fam. Janssens H
225 Berketrekkers C
235 Jagersrust C
210 Boerekes C
812 Mertensmannen H
240 Boerekes C 2
215 Jagersrust C2
2 213 Mertensmannen C
205 Fam. Janssens C
207 Vandakker C
219 powerrangers C
832 Fam. Janssens H
210 Boerekes C
812 Mertensmannen H
240 Boerekes C 2
215 Jagersrust C2
225 Berketrekkers C
3 235 Jagersrust C
213 Mertensmannen C
205 Fam. Janssens C
207 Vandakker C
219 powerrangers C
812 Mertensmannen H
240 Boerekes C 2
215 Jagersrust C2
225 Berketrekkers C
832 Fam. Janssens H
4 210 Boerekes C
235 Jagersrust C
213 Mertensmannen C
205 Fam. Janssens C
207 Vandakker C
240 Boerekes C 2
215 Jagersrust C2
225 Berketrekkers C
832 Fam. Janssens H
219 powerrangers C
5 812 Mertensmannen H
210 Boerekes C
235 Jagersrust C
213 Mertensmannen C
205 Fam. Janssens C
215 Jagersrust C2
225 Berketrekkers C
832 Fam. Janssens H
219 powerrangers C
207 Vandakker C
6 240 Boerekes C 2
812 Mertensmannen H
210 Boerekes C
235 Jagersrust C
213 Mertensmannen C
225 Berketrekkers C
832 Fam. Janssens H
219 powerrangers C
207 Vandakker C
205 Fam. Janssens C
7 215 Jagersrust C2
240 Boerekes C 2
812 Mertensmannen H
210 Boerekes C
235 Jagersrust C
832 Fam. Janssens H
219 powerrangers C
207 Vandakker C
205 Fam. Janssens C
213 Mertensmannen C
8 225 Berketrekkers C
215 Jagersrust C2
240 Boerekes C 2
812 Mertensmannen H
210 Boerekes C
219 powerrangers C
207 Vandakker C
205 Fam. Janssens C
213 Mertensmannen C
235 Jagersrust C
9 832 Fam. Janssens H
225 Berketrekkers C
215 Jagersrust C2
240 Boerekes C 2
812 Mertensmannen H
207 Vandakker C
205 Fam. Janssens C
213 Mertensmannen C
235 Jagersrust C
210 Boerekes C
10 219 powerrangers C
832 Fam. Janssens H
225 Berketrekkers C
215 Jagersrust C2
240 Boerekes C 2
205 Fam. Janssens C
213 Mertensmannen C
235 Jagersrust C
210 Boerekes C
812 Mertensmannen H
11 207 Vandakker C
219 powerrangers C
832 Fam. Janssens H
225 Berketrekkers C
215 Jagersrust C2
213 Mertensmannen C
235 Jagersrust C
210 Boerekes C
812 Mertensmannen H
240 Boerekes C 2

(Voor)ronden

  1. 210 Boerekes C (30pt)
  2. 235 Jagersrust C (23pt)
  3. 215 Jagersrust C2 (23pt)
  4. 219 powerrangers C (18pt)
  5. 832 Fam. Janssens H (17pt)
  6. 205 Fam. Janssens C (14pt)
  7. 812 Mertensmannen H (13pt)
  8. 240 Boerekes C 2 (7pt)
  9. 225 Berketrekkers C (6pt)
  10. 207 Vandakker C (4pt)
  11. 213 Mertensmannen C (1pt)

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
Ade madammen0101013
Bboerekes10111014
CTTV Versieck0311139
DTraktorvrienden0111339
ELandelijke Gilde0331018
FBoerekes0110013
1 de madammen
boerekes1
TTV Versieck
Boerekes
Landelijke Gilde
Traktorvrienden
2 Landelijke Gilde
de madammen
boerekes1
Boerekes
Traktorvrienden
TTV Versieck
3 Traktorvrienden
Landelijke Gilde
de madammen
Boerekes
TTV Versieck
boerekes1
4 TTV Versieck
Traktorvrienden
Landelijke Gilde
Boerekes
boerekes1
de madammen
5 boerekes1
TTV Versieck
Traktorvrienden
Boerekes
de madammen
Landelijke Gilde

(Voor)ronden

  1. TTV Versieck (9pt)
  2. Traktorvrienden (9pt)
  3. Landelijke Gilde (8pt)
  4. boerekes1 (4pt)
  5. de madammen (3pt)
  6. Boerekes (3pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd176.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=176&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be