touwtrekken.be >> uitslagen >> Oedelem 2 augustus 2009

KLJ - Oedelem touwtrektornooi

Getrainde 6tallen/mixed-teams (A)

Ploeg WaABCDEFGHITOT
Ade stove Getr03333333324
BKLJ Ruislede Recr00100333313
CFredotrans h Getr10100333313
DKlein Bilkske jeugd00330133316
EKLoJo's Getr00333333321
Fbibberteam Bredene Recr10001033310
GFrdotrans dames0000000033
Hklj Oedelem 1 Recr0000000314
IKLJ Odelem 3 Recr0000000011
1 KLJ Ruislede Recr
Fredotrans h Getr
Klein Bilkske jeugd
KLoJo's Getr
KLJ Odelem 3 Recr
klj Oedelem 1 Recr
Frdotrans dames
bibberteam Bredene Recr
2 de stove Getr
KLJ Ruislede Recr
Fredotrans h Getr
Klein Bilkske jeugd
klj Oedelem 1 Recr
Frdotrans dames
bibberteam Bredene Recr
KLoJo's Getr
3 KLJ Odelem 3 Recr
de stove Getr
KLJ Ruislede Recr
Fredotrans h Getr
Frdotrans dames
bibberteam Bredene Recr
KLoJo's Getr
Klein Bilkske jeugd
4 klj Oedelem 1 Recr
KLJ Odelem 3 Recr
de stove Getr
KLJ Ruislede Recr
bibberteam Bredene Recr
KLoJo's Getr
Klein Bilkske jeugd
Fredotrans h Getr
5 Frdotrans dames
klj Oedelem 1 Recr
KLJ Odelem 3 Recr
de stove Getr
KLoJo's Getr
Klein Bilkske jeugd
Fredotrans h Getr
KLJ Ruislede Recr
6 bibberteam Bredene Recr
Frdotrans dames
klj Oedelem 1 Recr
KLJ Odelem 3 Recr
Klein Bilkske jeugd
Fredotrans h Getr
KLJ Ruislede Recr
de stove Getr
7 KLoJo's Getr
bibberteam Bredene Recr
Frdotrans dames
klj Oedelem 1 Recr
Fredotrans h Getr
KLJ Ruislede Recr
de stove Getr
KLJ Odelem 3 Recr
8 Klein Bilkske jeugd
KLoJo's Getr
bibberteam Bredene Recr
Frdotrans dames
KLJ Ruislede Recr
de stove Getr
KLJ Odelem 3 Recr
klj Oedelem 1 Recr
9 Fredotrans h Getr
Klein Bilkske jeugd
KLoJo's Getr
bibberteam Bredene Recr
de stove Getr
KLJ Odelem 3 Recr
klj Oedelem 1 Recr
Frdotrans dames

(Voor)ronden

  1. de stove Getr (24pt)
  2. KLoJo's Getr (21pt)
  3. Klein Bilkske jeugd (16pt)
  4. KLJ Ruislede Recr (13pt)
  5. Fredotrans h Getr (13pt)
  6. bibberteam Bredene Recr (10pt)
  7. klj Oedelem 1 Recr (4pt)
  8. Frdotrans dames (3pt)
  9. KLJ Odelem 3 Recr (1pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd165.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=165&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be