touwtrekken.be >> uitslagen >> Pulderbos 15 oktober 2006

Klj feesten Pulderbos

Mix A

Ploeg WaABCDEFTOT
AGrietjes0000000
BBoerekes03313313
CVannekes 10300137
DJoliekes03133313
Et Cafeke0301037
FLowiekes0300003
1 Grietjes
Boerekes
Vannekes 1
Joliekes
t Cafeke
Lowiekes
2 t Cafeke
Grietjes
Boerekes
Joliekes
Lowiekes
Vannekes 1
3 Lowiekes
t Cafeke
Grietjes
Joliekes
Vannekes 1
Boerekes
4 Vannekes 1
Lowiekes
t Cafeke
Joliekes
Boerekes
Grietjes
5 Boerekes
Vannekes 1
Lowiekes
Joliekes
Grietjes
t Cafeke

(Voor)ronden

  1. Joliekes (13pt)
  2. Boerekes (13pt)
  3. t Cafeke (7pt)
  4. Vannekes 1 (7pt)
  5. Lowiekes (3pt)
  6. Grietjes (0pt)

Mix B

Ploeg WaGHIJKTOT
GVannekes 2000303
HTrekkers031307
IVandakker031307
JKLJ Vlimmeren000000
KJagersrust0333312
1 Vannekes 2
Trekkers
Vandakker
KLJ Vlimmeren
2 Jagersrust
Vandakker
Vannekes 2
Trekkers
3 KLJ Vlimmeren
Vannekes 2
Jagersrust
Trekkers
4 Jagersrust
KLJ Vlimmeren
Vandakker
Vannekes 2
5 Trekkers
Vandakker
Jagersrust
KLJ Vlimmeren

(Voor)ronden

  1. Jagersrust (12pt)
  2. Vandakker (7pt)
  3. Trekkers (7pt)
  4. Vannekes 2 (3pt)
  5. KLJ Vlimmeren (0pt)

Extra partijen

Finale Jeugd Trekkers
Lowiekes
HF Heren Jagersrust
Vannekes 1
HF Heren Boerekes
Vandakker
KF Heren Boerekes
Vannekes 1
Finale Heren Jagersrust
Vandakker
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd15.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=15&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be