touwtrekken.be >> uitslagen >> Poeke 19 juli 2009

Poekefeesten

6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHIJTOT
Aklj Oedelem03000100037
BKLJ Meulebeke00000300003
CKLJ Ruiselede 1133000300312
DKLoJo's033303311320
EDe Stove033333331325
FKlein Bilkske 201030010016
GKlein Bilkske 1033000110311
Hjupilerboys033310310317
IMertensmannen033311333323
JKLJ Ruiselede 200300010004
1 klj Oedelem
KLJ Meulebeke
KLJ Ruiselede 1
KLoJo's
De Stove
KLJ Ruiselede 2
Mertensmannen
jupilerboys
Klein Bilkske 1
Klein Bilkske 2
2 Mertensmannen
klj Oedelem
KLJ Meulebeke
KLJ Ruiselede 1
KLoJo's
KLJ Ruiselede 2
jupilerboys
Klein Bilkske 1
Klein Bilkske 2
De Stove
3 jupilerboys
Mertensmannen
klj Oedelem
KLJ Meulebeke
KLJ Ruiselede 1
KLJ Ruiselede 2
Klein Bilkske 1
Klein Bilkske 2
De Stove
KLoJo's
4 Klein Bilkske 1
jupilerboys
Mertensmannen
klj Oedelem
KLJ Meulebeke
KLJ Ruiselede 2
Klein Bilkske 2
De Stove
KLoJo's
KLJ Ruiselede 1
5 Klein Bilkske 2
Klein Bilkske 1
jupilerboys
Mertensmannen
klj Oedelem
KLJ Ruiselede 2
De Stove
KLoJo's
KLJ Ruiselede 1
KLJ Meulebeke
6 De Stove
Klein Bilkske 2
Klein Bilkske 1
jupilerboys
Mertensmannen
KLJ Ruiselede 2
KLoJo's
KLJ Ruiselede 1
KLJ Meulebeke
klj Oedelem
7 KLoJo's
De Stove
Klein Bilkske 2
Klein Bilkske 1
jupilerboys
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 1
KLJ Meulebeke
klj Oedelem
Mertensmannen
8 KLJ Ruiselede 1
KLoJo's
De Stove
Klein Bilkske 2
Klein Bilkske 1
KLJ Ruiselede 2
KLJ Meulebeke
klj Oedelem
Mertensmannen
jupilerboys
9 KLJ Meulebeke
KLJ Ruiselede 1
KLoJo's
De Stove
Klein Bilkske 2
KLJ Ruiselede 2
klj Oedelem
Mertensmannen
jupilerboys
Klein Bilkske 1

(Voor)ronden

  1. De Stove (25pt)
  2. Mertensmannen (23pt)
  3. KLoJo's (20pt)
  4. jupilerboys (17pt)
  5. KLJ Ruiselede 1 (12pt)
  6. Klein Bilkske 1 (11pt)
  7. klj Oedelem (7pt)
  8. Klein Bilkske 2 (6pt)
  9. KLJ Ruiselede 2 (4pt)
  10. KLJ Meulebeke (3pt)

Extra partijen

Kl fin KLoJo's
jupilerboys
Finale De Stove
Mertensmannen
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd158.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=158&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be