touwtrekken.be >> uitslagen >> Oedelem 3 augustus 2008

Weekend KLJ Oedelem

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHITOT
Aklj oedelem + 180000103004
BFredotrans dames 03003030312
CKlein bilkske03313133320
DKlj Sijsele 03311131316
ECrea tuinen0100101003
FBibberteam 03311333320
GTTV Versieck0000010001
Hklj oedelem - 1803301303316
IFrigoristjes0300030309
1 Fredotrans dames
Klein bilkske
Klj Sijsele
Crea tuinen
Frigoristjes
klj oedelem - 18
TTV Versieck
Bibberteam
2 klj oedelem + 18
Fredotrans dames
Klein bilkske
Klj Sijsele
klj oedelem - 18
TTV Versieck
Bibberteam
Crea tuinen
3 Frigoristjes
klj oedelem + 18
Fredotrans dames
Klein bilkske
TTV Versieck
Bibberteam
Crea tuinen
Klj Sijsele
4 klj oedelem - 18
Frigoristjes
klj oedelem + 18
Fredotrans dames
Bibberteam
Crea tuinen
Klj Sijsele
Klein bilkske
5 TTV Versieck
klj oedelem - 18
Frigoristjes
klj oedelem + 18
Crea tuinen
Klj Sijsele
Klein bilkske
Fredotrans dames
6 Bibberteam
TTV Versieck
klj oedelem - 18
Frigoristjes
Klj Sijsele
Klein bilkske
Fredotrans dames
klj oedelem + 18
7 Crea tuinen
Bibberteam
TTV Versieck
klj oedelem - 18
Klein bilkske
Fredotrans dames
klj oedelem + 18
Frigoristjes
8 Klj Sijsele
Crea tuinen
Bibberteam
TTV Versieck
Fredotrans dames
klj oedelem + 18
Frigoristjes
klj oedelem - 18
9 Klein bilkske
Klj Sijsele
Crea tuinen
Bibberteam
klj oedelem + 18
Frigoristjes
klj oedelem - 18
TTV Versieck

(Voor)ronden

  1. Bibberteam (20pt)
  2. Klein bilkske (20pt)
  3. klj oedelem - 18 (16pt)
  4. Klj Sijsele (16pt)
  5. Fredotrans dames (12pt)
  6. Frigoristjes (9pt)
  7. klj oedelem + 18 (4pt)
  8. Crea tuinen (3pt)
  9. TTV Versieck (1pt)

Getrainde 6tallen/mixed-teams trek1

Ploeg WaABCDTOT
Ade stove 01337
BDe Pony`s01337
CTTV Versieck 00000
DFredotrans H00033
1 de stove
TTV Versieck
De Pony`s
Fredotrans H
2 de stove
De Pony`s
Fredotrans H
TTV Versieck
3 de stove
De Pony`s
TTV Versieck
Fredotrans H

(Voor)ronden

  1. de stove (7pt)
  2. De Pony`s (7pt)
  3. Fredotrans H (3pt)
  4. TTV Versieck (0pt)

Getrainde 6tallen/mixed-teams trek 2

Ploeg WaABCDTOT
ADe Pony`s00336
Bde stove 03339
CTTV Versieck 00011
DFredotrans H00011
1 De Pony`s
TTV Versieck
de stove
Fredotrans H
2 De Pony`s
de stove
Fredotrans H
TTV Versieck
3 De Pony`s
de stove
TTV Versieck
Fredotrans H

(Voor)ronden

  1. de stove (9pt)
  2. De Pony`s (6pt)
  3. Fredotrans H (1pt)
  4. TTV Versieck (1pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd121.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=121&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be