touwtrekken.be >> uitslagen >> Ruiselede 24 maart 2008

Paastoernooi KLJ Ruiselede

Getrainden

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ASpivan0303333015
BKPJ Ede000311005
CDe Pony's4333333018
DKLJ Ruiselede 1300003003
EVersieck 1001033007
Ffredotrans heren201000102
G't Parochiebladje6030331010
HDe Stove0333333321
1 Spivan
KPJ Ede
De Pony's
KLJ Ruiselede 1
De Stove
't Parochiebladje
fredotrans heren
Versieck 1
2 't Parochiebladje
Spivan
KPJ Ede
De Pony's
De Stove
fredotrans heren
Versieck 1
KLJ Ruiselede 1
3 fredotrans heren
't Parochiebladje
Spivan
KPJ Ede
De Stove
Versieck 1
KLJ Ruiselede 1
De Pony's
4 Versieck 1
fredotrans heren
't Parochiebladje
Spivan
De Stove
KLJ Ruiselede 1
De Pony's
KPJ Ede
5 KLJ Ruiselede 1
Versieck 1
fredotrans heren
't Parochiebladje
De Stove
De Pony's
KPJ Ede
Spivan
6 De Pony's
KLJ Ruiselede 1
Versieck 1
fredotrans heren
De Stove
KPJ Ede
Spivan
't Parochiebladje
7 KPJ Ede
De Pony's
KLJ Ruiselede 1
Versieck 1
De Stove
Spivan
't Parochiebladje
fredotrans heren

(Voor)ronden

  1. De Stove (21pt)
  2. De Pony's (18pt)
  3. Spivan (15pt)
  4. 't Parochiebladje (10pt)
  5. Versieck 1 (7pt)
  6. KPJ Ede (5pt)
  7. KLJ Ruiselede 1 (3pt)
  8. fredotrans heren (2pt)

Recreanten

Ploeg WaABCDEFGHITOT
AKLJ Meulebeke13333301319
BKLJ Ingelmunster1010100002
CKLJ Ruisle-All-Stars0013110006
DVersieck 200303300312
EKLJ Ruiselede 30011000002
FKLJ Ruiselede 220310300310
GTeam Dries Galliaert03333333324
HRexel Lighting Team01333330016
Ifredotrans dames60330300312
1 KLJ Ingelmunster
KLJ Ruisle-All-Stars
Versieck 2
KLJ Ruiselede 3
fredotrans dames
Rexel Lighting Team
Team Dries Galliaert
KLJ Ruiselede 2
2 KLJ Meulebeke
KLJ Ingelmunster
KLJ Ruisle-All-Stars
Versieck 2
Rexel Lighting Team
Team Dries Galliaert
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 3
3 fredotrans dames
KLJ Meulebeke
KLJ Ingelmunster
KLJ Ruisle-All-Stars
Team Dries Galliaert
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 3
Versieck 2
4 Rexel Lighting Team
fredotrans dames
KLJ Meulebeke
KLJ Ingelmunster
KLJ Ruiselede 2
KLJ Ruiselede 3
Versieck 2
KLJ Ruisle-All-Stars
5 Team Dries Galliaert
Rexel Lighting Team
fredotrans dames
KLJ Meulebeke
KLJ Ruiselede 3
Versieck 2
KLJ Ruisle-All-Stars
KLJ Ingelmunster
6 KLJ Ruiselede 2
Team Dries Galliaert
Rexel Lighting Team
fredotrans dames
Versieck 2
KLJ Ruisle-All-Stars
KLJ Ingelmunster
KLJ Meulebeke
7 KLJ Ruiselede 3
KLJ Ruiselede 2
Team Dries Galliaert
Rexel Lighting Team
KLJ Ruisle-All-Stars
KLJ Ingelmunster
KLJ Meulebeke
fredotrans dames
8 Versieck 2
KLJ Ruiselede 3
KLJ Ruiselede 2
Team Dries Galliaert
KLJ Ingelmunster
KLJ Meulebeke
fredotrans dames
Rexel Lighting Team
9 KLJ Ruisle-All-Stars
Versieck 2
KLJ Ruiselede 3
KLJ Ruiselede 2
KLJ Meulebeke
fredotrans dames
Rexel Lighting Team
Team Dries Galliaert

(Voor)ronden

  1. Team Dries Galliaert (24pt)
  2. KLJ Meulebeke (19pt)
  3. Rexel Lighting Team (16pt)
  4. Versieck 2 (12pt)
  5. fredotrans dames (12pt)
  6. KLJ Ruiselede 2 (10pt)
  7. KLJ Ruisle-All-Stars (6pt)
  8. KLJ Ruiselede 3 (2pt)
  9. KLJ Ingelmunster (2pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd112.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=112&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be